• تاریخ: 2021-03-07
  • شناسه خبر: 31000
  • 122 بازدید

«گرگان» و «کردکوی» دروضعیت نارنجی کرونا/۳ بیمار کرونایی فوت کردند

ارکین نیوز-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در حال حاضر شهرستان های گرگان و کردکوی در وضعیت نارنجی کرونا و مابقی شهرهای استان در وضعیت زرد و آبی قرار دارند. عبدالرضا فاضل بعدازظهر شنبه در جلسه ستاد کرونای گلستان اظهار ...

ارکین نیوز-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در حال حاضر شهرستان های گرگان و کردکوی در وضعیت نارنجی کرونا و مابقی شهرهای استان در وضعیت زرد و آبی قرار دارند.

عبدالرضا فاضل بعدازظهر شنبه در جلسه ستاد کرونای گلستان اظهارکرد: در حال حاضر شهرستان های گرگان و کردکوی در وضعیت نارنجی کرونا و مابقی شهرهای استان در وضعیت زرد و آبی قرار دارند.

فاضل افزود: هم اکنون ۲۵۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد، ۶۶ بیمار در بخش مراقبت های ویژه و ۲۴ بیمار به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.

طبق گفته وی طی یک روز گذشته سه نفر بیمار کرونایی در استان فوت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه ۱۱ مورد کرونای انگلیسی در خراسان رضوی مشاهده شده است به هم استانی ها توصیه کرد از سفر به این استان خودداری کنند.

فاضل از شیوع کرونایی انگلیسی در خوزستان خبرداد و بیان کرد: بالغ بر ۵۰ درصد از بیمارانی کرونایی خوزستان مبتلا به نوع انگلیسی بوده و متاسفانه میزان مرگ و میر هم افزایش یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از مردم خواست تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و شرکت نکردن در دورهمی ها، تجمعات و سفر های غیرضرور از وقوع موج چهارم کرونا در استان جلوگیری کنند/مهر