• تاریخ: 2018-01-31
  • شناسه خبر: 25278
  • 189 بازدید

گرکز:مرحله نهایی لیگ برتر والیبال ساحلی با حضور ورزشکاران گلستانی درکیش برگزارمی شود

ارکین نیوز-با حضور ورزشکاران گلستانی در تیم های هتل کانیارعلی آبادکتول، میکامال کیش و اوج رامسر؛ مرحله نهایی لیگ برتر والیبال ساحلی با شرکت ۴تیم برتر دور مقدماتی از امروز چهارشنبه در جزیره کیش آغاز شد. رییس اداره ورزش و ...

ارکین نیوز-با حضور ورزشکاران گلستانی در تیم های هتل کانیارعلی آبادکتول، میکامال کیش و اوج رامسر؛ مرحله نهایی لیگ برتر والیبال ساحلی با شرکت ۴تیم برتر دور مقدماتی از امروز چهارشنبه در جزیره کیش آغاز شد.

رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا در این پیوند از حضور دو تن از والیبالیست های این شهرستان بنام آق محمد سلاق و عبدالحامد میرزاعلی در قالب تیم هتل کانیارعلی آبادکتول از استان گلستان در این رقابت ها خبر داد.

حاجی گلدی گرکز اظهار کرد: هتل کانیار در مدت سه روز و بصورت رفت و برگشت با تیم های اوج رامسر، شهرداری منطقه ۲۲ تهران و میکامال کیش به رقابت می پردازد، تا قهرمان لیگ برتر والیبال ساحلی کشور در فصل ۹۶ مشخص می شود.

بهمن سالمی و رحمان رئوفی از گنبد کاووس در قالب تیم میکا مال کیش و بهمن قلیپوری از بندرترکمن در قالب اوج رامسر به عنوان دیگر ورزشکاران گلستان در این رقابت ها حضور دارد.

استان گلستان یکی از کانون های والیبال ساحلی کشور محسوب می شود/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست