• تاریخ: 2019-01-07
  • شناسه خبر: 27781
  • 137 بازدید

کمک های ورزشی، جزو هزینه های مودیان مالیاتی تلقی می شود

ارکین نیوز-معاون مدیرکل و مدیر امور مالیاتی گنبدکاووس درشرق گلستان گفت: کمک هایی که به تیم های ورزشی می شود، جزو هزینه های قابل قبول افراد حقیقی و حقوقی محسوب شده و از مبلغ درآمد مشمول مالیات آنها کسر می شود. احمد نعیمی ...

ارکین نیوز-معاون مدیرکل و مدیر امور مالیاتی گنبدکاووس درشرق گلستان گفت: کمک هایی که به تیم های ورزشی می شود، جزو هزینه های قابل قبول افراد حقیقی و حقوقی محسوب شده و از مبلغ درآمد مشمول مالیات آنها کسر می شود.

احمد نعیمی روز دوشنبه درحاشیه جلسه شورای زکات گنبدکاووس به خبرنگاران اعلام کرد: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه کشور که از ابتدای امسال اجرایی شده است، هرگونه کمک افراد حقیقی و حقوقی به تیم های ورزشی، با هدف کمک به توسعه ورزش در جامعه از درآمدهای مشمول مالیاتی کسر می شود.
وی افزود: معافیت مالیاتی کمک به تیم های ورزشی در قانون برنامه چهارم توسعه کشور نیز اجرا می شد اما در برنامه پنجم متوقف شده بود.
نعیمی تصریح کرد: این قانون در برنامه ششم توسعه کشور مجددا احیا و اجرایی شده و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ارائه مستندات لازم از تسهیلات قانونی پیش بینی شده برای پرداخت مالیات بهره مند شوند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست