• تاریخ: 2018-05-23
  • شناسه خبر: 26228
  • 225 بازدید

کمال قریشی عازم مسابقات جهانی فرانسه شد

ارکین نیوز- رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا از اعزام والیبالیست ساحلی باز استان گلستان به مسابقات شرکت های جهان در شهر لابول فرانسه خبر داد. حاج گلدی گرکز گفت: کمال قریشی از والیبالیست های با سابقه این شهرستان ظهر سه شنب ...

ارکین نیوز- رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا از اعزام والیبالیست ساحلی باز استان گلستان به مسابقات شرکت های جهان در شهر لابول فرانسه خبر داد.

حاج گلدی گرکز گفت: کمال قریشی از والیبالیست های با سابقه این شهرستان ظهر سه شنبه همراه با کاروان ورزشی کارگران ایران عازم این مسابقات شده است.
وی اظهارکرد: زوج قریشی در این رقابت ها محمدرضا شبیری از هرمزگان است که با هدایت فریدون الهامی به مصاف رقبا خواهند رفت.
به گزارش ایرنا دومین دوره مسابقات جهانی شرکت‌ها و کمپانی های جهان از دوم خرداد لغایت ششم این ماه و با حضور ۵ هزار ورزشکار زن و مرد در ۲۲ رشته ورزشی در لابول فرانسه برگزار می‌شود.
کاروان صد نفره ایران برای نخستین بار با حدود ۶۵ ورزشکار زن و مرد در ۵ رشته ورزشی فوتسال، والیبال سالنی، والیبال ساحلی، دوومیدانی و تنیس‌روی میز در مسابقات جهانی شرکت‌ها دارد.
تیم ایران در این رقابت ها در بخش زنان با حضور ۵ ورزشکار (۳ ورزشکار دوومیدانی و ۲ ورزشکار تنیس‌روی میز) شرکت کرده است.
کمال قریشی والیبالیست بالای دو متر شهرستان آق قلا در اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۱ بدنیا آمد، وی از ۱۷ سالگی والیبال حرفه ای را با پیوستن به تیم جواهری گنبد آغاز کرد و همزمان در بخش سالنی و ساحلی فعالیت داشت.
آق قلا واقع در شمال استان گلستان از کانون های والیبال ساحلی ایران محسوب می شود و بطور مستمر شاهد حضور ورزشکاران این شهرستان در ترکیب تیم های ملی در رده ها و بخش های مختلف هستیم/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست