• تاریخ: 2019-08-08
  • شناسه خبر: 28882
  • 695 بازدید

کسب رتبه برتر کنکور دانش آموز آق قلایی و تقدیر فرماندار شهرستان

ارکین نیوز-نماینده عالی دولت از دانش آموز شهرستان آق قلا تقدیر کرد. فرماندار در پی کسب رتبه برتر دانش آموز آق قلایی،به همراه تنی چند از مسئولین با حضور در منزل”طاها طبری”از زحمات این دانش آموز که در کنکور سرا ...

ارکین نیوز-نماینده عالی دولت از دانش آموز شهرستان آق قلا تقدیر کرد.

فرماندار در پی کسب رتبه برتر دانش آموز آق قلایی،به همراه تنی چند از مسئولین با حضور در منزل”طاها طبری”از زحمات این دانش آموز که در کنکور سراسری رشته تجربی موفق به کسب رتبه ۸۱ شد،تقدیر بعمل آورد.

فرماندار شهرستان آق قلا از مجموعه آموزش و پرورش و حمایت های والدین این دانش آموز با فراهم نمودن بستر مناسب آموزشی منجر به این موفقیت مهم گردید،تشکر و قدردانی بعمل آورد.

“طاها طبری”فرزند”احمد طبری”از مربیان و پیشکسوتان والیبال بوده که دانش آموخته دبیرستان نمونه دولتی شهر آق قلا می باشد.

گفتنی است در این مراسم،مدیر آموزش و پرورش،یول محمد وکیلی رییس دبیرستان غیر دولتی حکمت و جمعی از پیشکسوتان رشته والیبال شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”فرماندار را همراهی نمودند.

لازم به ذکر است که طاها طبری دانش آموز دبیرستان غیر دولتی حکمت آق قلا بوده که در موفقیت وی اولیا وی و همچنین مدرسه نقش اساسی داشته اند.

@سایت خبری ارکین نیوز این موفقیت را به طاها عزیز و خانواده وی ،مدیر و دبیران زحمتکش این نخبه آق قلایی در دبیرستان حکمت و همشهریان عزیز تبریک می گوید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست