• تاریخ: 2018-07-16
  • شناسه خبر: 26673
  • 211 بازدید

کاهش ۶ درجه‌ای دمای هوا در استان گلستان؛ کاهش دما موقتی است

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: دمای هوای استان گلستان از امروز تا روز چهارشنبه بین ۴ تا ۶ درجه کاهش می‌یابد و مردم استان پس از چند روز گرمای بالای هوا، شاهد بارش پراکنده خواهند بود. محمدرضا ...

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: دمای هوای استان گلستان از امروز تا روز چهارشنبه بین ۴ تا ۶ درجه کاهش می‌یابد و مردم استان پس از چند روز گرمای بالای هوا، شاهد بارش پراکنده خواهند بود.

محمدرضا رحمان‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان با اشاره به کاهش دمای هوای گلستان اظهار داشت: براساس الگوهای پیش‌بینی هواشناسی با توجه به تضعیف الگوی تابستانه به تدریج تا روز چهارشنبه از دمای هوا کاسته خواهد شد.

وی افزود: با ریزش هوای مرطوب تر و خنک از عرض های شمالی در بعدازظهر این روزها شاهد بارش پراکنده و در برخی مناطق وقوع رعد وبرق خواهیم بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان ادامه داد: بیشترین ناپایداری و کاهش دما را روز سه‌شنبه خواهیم داشت.

رحمان‌نیا افزود: از روز چهارشنبه با جنوبی شدن جریانات هوا در سطح زمین، دمای هوا به صورت نسبی تا پایان هفته افزایش خواهد یافت و این افزایش در روزهای پنج‌شنبه و جمعه محسوس‌‌تر پیش‌بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان اظهار کرد: امروز تاکنون علی‌آبادکتول با دمای ۲۶ درجه و گنبد با ۴۰ درجه سلسیوس به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین نقاط استان بوده‌اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست