• تاریخ: 2016-02-18
  • شناسه خبر: 14884
  • 1,826 بازدید

کاندیدای نسل جوان پرویز ماهری انصراف داد

ارکین نیوز – صبح امروز پرویز ماهری پس از افتتاح رسمی ستاد انتخاباتی خود در خیابان شهید بهشتی رسما انصراف خود را از ادامه رقابت های انتخاباتی اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ حاج خلیل ماهری بزگ خاندان ماهری ...

ارکین نیوز – صبح امروز پرویز ماهری پس از افتتاح رسمی ستاد انتخاباتی خود در خیابان شهید بهشتی رسما انصراف خود را از ادامه رقابت های انتخاباتی اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ حاج خلیل ماهری بزگ خاندان ماهری ضمن تایید این مطلب گفت : در راستای حفظ وحدت و تمکین به توصیه بزرگان منطقه عنوان کرد.

عبدالجلال ماهری نیز یکی از مسئولین ستاد انتخاباتی پرویز ماهری نیز ضمن تایید انصراف ماهری جوان در گروه تلگرامی منتسب به ماهری اطلاعبه ای به شرح ذبل منتشر کرد :
سلام دوستان گرامی
همانطور که میدانید اتحاد و همدلی زمینه پیروزی میباشد،برادرم پرویز ماهری در اولین همایش خود اعلام کردند که سربلندی قوم را هدف قرار داده و از هیچ گونه تلاشی برای احقاق حق ایل خود کوتاهی نخواهد کرد،امروز نیز همزمان با افتتاح ستاد انتخاباتی،صلاح ایل ترکمن را در یکی بودن کاندیداها دانست و اینکه پیروزی در یکی شدن هست،بنابراین تصمیم گرفت که از دور انتخابات کنار بکشد تا بلکه خدمتی دیگر به صحرا کرده باشد،امیدوارم سایر کاندیداهای عزیز هم از حرکت ایشان الهام گرفته و در این مسیر سخت دست مردم عزیزمان را بگیرند تا ان شاالله حداقل یک کرسی در بهارستان داشته باشیم.

  • حاج محمد فرهنگ - 2016-02-18 در 5:24 ب.ظ

    ضمن تشکر از همسایه گلم آقای پرویز ماهری و عموی گرامیتان حاج خلیل و تیم انتخاباتیتان با تصمیم قاطعانه ای که گرفتین امیدوارم در کلیه شئونات زندگیتان پیروز و موفق باشین انصافا میبالم به داشتن چنین همسایه ای

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست