• تاریخ: 2019-03-08
  • شناسه خبر: 28290
  • 213 بازدید

کارگاه مبلمان با سرمایه گذاری ۴ میلیارد تومان در شهرستان آق قلا افتتاح شد

ارکین نیوز-کارگاه مبلمان با سرمایه گذاری ۴۰ میلیارد ریال و اشتغالزائی۲۰ نفر در شهرستان آق قلا افتتاح شد. با حضور‹‹سیاوش بیاتی››و‹‹احسان مکتبی››مدیران کل حوزه استاندار و سیاسی٬انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و‹‹امانگلد ...

ارکین نیوز-کارگاه مبلمان با سرمایه گذاری ۴۰ میلیارد ریال و اشتغالزائی۲۰ نفر در شهرستان آق قلا افتتاح شد.

با حضور‹‹سیاوش بیاتی››و‹‹احسان مکتبی››مدیران کل حوزه استاندار و سیاسی٬انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و‹‹امانگلدی ضمیر››فرماندار٬کارگاه مبلمان و نمایشگاه صنایع چوب در شهرک صنعتی آق قلا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر”در حاشیه این مراسم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرستان٬ضمن تاکید بر حمایت دولت”تدبیر و امید”از سرمایه گذاران،تولیدکنندگان و توسعه و تقویت اشتغالزائی پایدار در شهرستان،گفت:مهمترین اولویت دولت دوازدهم در شهرستان٬ایجاد و توسعه اشتغال پایدار و حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری و تحقق شعار”حمایت از کالای ایرانی”است.

فرماندار شهرستان آق قلا٬ایجاد بستر مناسب و تعامل بیشتر مدیران بخش خصوصی با دستگاههای اجرایی را از مهمترین اهداف دولت در حمایت از سرمایه گذاران و اشتغالزائی پایدار عنوان کرد.

‹‹ضمیر››با بیان اینکه باید مشکلات و موانع تولید در هر یک از بخشها مورد بررسی قرار می گیرد٬تصریح کرد:مجموعه دولت و همه مدیران دستگاههای اجرایی برای تقویت بخش تولید و صنعت تمام توان و امکانات خود را بسیج کرده اند.امروز همه مدیران دستگاه های اجرایی برای کمک و پشتیبانی از بخش تولید و اشتغال پای کار هستند.

گفتنی است برای راه اندازی این واحد تولیدی٬ ۴۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی صورت گرفته و ۲۰ نفر در آن مشغول بکار شده اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست