• تاریخ: 2019-02-04
  • شناسه خبر: 28085
  • 179 بازدید

چهار واحد آموزشی در مراوه تپه افتتاح و کلنگ زنی شد

ارکین نیور-به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ساختمان یک واحد آموزشی سه کلاسه درشهرستان مرزی مراوه تپه افتتاح و عملیات اجرایی سه واحد آموزشی دیگر با مشارکت خیرین، آغاز شد. مدیرآموزش و پرورش مرا ...

ارکین نیور-به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ساختمان یک واحد آموزشی سه کلاسه درشهرستان مرزی مراوه تپه افتتاح و عملیات اجرایی سه واحد آموزشی دیگر با مشارکت خیرین، آغاز شد.

مدیرآموزش و پرورش مراوه روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگارایرنا اعلام کرد: به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ساختمان مدرسه زنده یاد حاج اولیاقلی حاجیلی دوجی افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.
حضرتقلی حاجیلی دوجی افزود: این واحد آموزشی با مشارکت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی برادر شهید حاجیلی دوجی و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان احداث شده است.
وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی سه واحد آموزشی به وسیله خیرین این شهرستان خبرداد و اعلام کرد: کلنگ آغاز عملیات اجرایی دبستان چهار کلاسه روستای قرقیجیق از توابع بخش مرکزی مراوه تپه با مشارکت دو میلیارد ریالی اهالی روستای یاد شده و کلنگ احداث ساختمان آموزشی هنرستان کشاورزی زنده یاد عبدالصمد حاجیلی دوجی با مشارکت یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی خانواده آن مرحوم، در شهر مراوه تپه به زمین زده شد.
مدیر آموزش و پرورش مراوه تپه ادامه داد: به مناسبت این ایام فرخنده، کشاورزان، فرهنگیان و خیرین روستای مرزی آق تقه این شهرستان نیز در اقدامی خداپسندانه و با تشکیل جلسه همیاری (یاور) پنج میلیارد ریال از هزینه احداث ساختمان یک واحد آموزشی ۱۰ کلاسه را تامین کردند که عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی افزود: از مجموع مبالغ تامین شده توسط روستاییان آق تقه، مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وجه نقد و یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز غیرنقدی است.
حاجیلی دوجی افزود: ساختمان مدارس یاد شده با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گلستان احداث می شود.
شهرستان مرزی مراوه تپه با بیش از ۶۲ هزار نفر در منتهی الیه شمال شرقی استان گلستان واقع است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست