• تاریخ: 2016-07-07
  • شناسه خبر: 19156
  • 446 بازدید

پیگیر تصویب منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون خواهم بود/ گنبدکاووس باید به جایگاه واقعی‌اش برسد

ارکین نیوز-نماینده مردم گنبدکاووس در خانه ملت با اشاره به ضرورت پیشرفت همه جانبه‌گنبدکاووس و مقابله با عقب ماندگی‌های گذشته گفت: پیگیر تصویب منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون خواهم بود. قره‌جه طیار صبح امروز در سخنرانی پیش از ...

ارکین نیوز-نماینده مردم گنبدکاووس در خانه ملت با اشاره به ضرورت پیشرفت همه جانبه‌گنبدکاووس و مقابله با عقب ماندگی‌های گذشته گفت: پیگیر تصویب منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون خواهم بود.

قره‌جه طیار صبح امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز عید سعید فطر در شهرستان گنبدکاووس با تبریک عید سعید فطر به همه مردم شیعه و سنی گنبدکاووس اظهار کرد: این اولین گفت و گوی رسمی و مستقیم من با شما مردم به صورت عمومی است و لازم است من از همه شما که بنده را لایق خدمتگزاری به خود و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانستید، تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه تمام سعی خودم را می‌کنم تا با انجام وظایف محوله و رسالت‌های خطیر نمایندگی مردم شرمنده شما مردم عزیز شهرستان گنبدکاووس نشوم، افزود: به این نکته ایمان راسخ دارم که رضایت خداوند متعال نیز در رضایت شما مردم شریف و به ویژه رضایت و خشنودی محرومان و مستضعفان است.

در تلاش هستیم تا بتوانیم مولفه‌های اقتصاد مقاومتی را محقق سازیم

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ایشان تاکید دارند تا اقتصاد مقاومتی به عنوان رویکرد اصلی مسؤولان در صدر اقدامات و فعالیت‌های ما باشد که تدبیر بسیار حیاتی و راهگشایی خواهد بود.

طیار با تاکید بر اینکه ما به عنوان نماینده مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی نیز در تلاش هستیم تا بتوانیم مولفه‌های اقتصاد مقاومتی را محقق سازیم، اضافه کرد: در این چند سال گذشته با این تحریم‌های ناعادلانه که به بهانه‌های واهی مختلف از جمله موضوع هسته‌ای بر ما تحمیل شد و البته دیگر مشکلات مدیریتی و زیرساختی اقتصاد کشور دچار وضع نامطلوبی شده است که باید به سرعت برای رفع مشکلات چاره‌ای جدی اندیشید.

وی با ابراز تاسف از تعطیلی بسیاری از کارگاه‌های تولیدی و کارخانه‌های کشور تاکید کرد: امروز تنها راه برای احیای این کارگاه‌ها و کارخانه‌های تعطیل و یا نیمه تعطیل پیاده کردن محورهای اقتصاد مقاومتی به طور دقیق و کارشناسی و به دور از سنبل کاری است.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس با ضروری خواندن توجه همه دولتمردان، نمایندگان مجلس و مسئولان به اقتصاد مقاومتی گفت: همه باید با تلاش و همت مضاعف و به دور از گروه‌گرایی و جناح‌بازی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در سراسر فضای اقتصادی کشور نقش خود را به درستی ایفا کنیم.

طیار با تاکید بر اینکه پیگیر موضوع طرح منطقه آزاد اینچه‌برون در مجلس شورای اسلامی خواهم بود، ادامه داد: همه می دانیم که در صورت محقق شدن این طرح چه آثار و برکاتی متوجه گنبدکاووس و فضای اقتصادی، گردشگری، سیاسی و حتی اجتماعی آن خواهد شد که نهایتا به پیشرفت و ارتقای سطح گنبدکاووس در کشور خواهد شد.

استان گلستان در شرایط اقتصادی خوبی نسبت به سایر استان‌های کشور به سر نمی‌برد

وی با اشاره به اینکه استان گلستان در شرایط اقتصادی خوبی نسبت به سایر استان‌های کشور به سر نمی‌برد، تصریح کرد: مردم و مسئولان باید به این درک واقعی برسند که یگانه راهکار برون رفت از این وضعیت همین اقتصاد مقاومتی و توجه به تولید درونی و ظرفیت‌های بومی منطقه است.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس در هوای گرم افزود: باید خداوند منان را به خاطر داشتن چنین مردم ولایتمدار و انقلابی بارها شکر کنیم زیرا تمام دنیا در برابر رفتار با شکوه شما در حمایت از مردم مظلوم فلسطین انگشت بر دهان مانده‌اند.

طیار با بیان اینکه گنبدکاووس محور وحدت و یگانگی اقوام و مذاهب در کشور است، تاکید کرد: شک نداریم که آینده بسیار روشنی برای شهرستان گنبدکاووس در سایه وحدت و همدلی اقوام و مذاهب رقم خواهد خورد و این شهرستان به جایگاه واقعی خود در سطح استان گلستان و کشور خواهد رسید.
فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست