• تاریخ: 2019-04-07
  • شناسه خبر: 28383
  • 93 بازدید

پیگیری شهید خدمت اعلام‌ کردن جانباختگان حادثه واژگونی قایق امدادرسان مردمی

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان و سرپرست استانداری گلستان خواستار شهید خدمت اعلام کردن جانباختگان حادثه واژگونی قایق امدادرسانان مردمی در گمیشان شدند. میرمحمد غراوی، سرپرست استانداری گلستان در جلسه شورای اداری استان ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان و سرپرست استانداری گلستان خواستار شهید خدمت اعلام کردن جانباختگان حادثه واژگونی قایق امدادرسانان مردمی در گمیشان شدند.

میرمحمد غراوی، سرپرست استانداری گلستان در جلسه شورای اداری استان گفت: افرادی که در حادثه واژگونی قایق در گمیشان جان خود را از دست دادند،‌ حدود ۱۰ تا ۱۲ روز به صورت داوطلبانه کیسه های گونی را با خاک پر می کردند و در تلاش برای ایجاد دایک خاکی جهت جلوگیری از نفوذ آب به شهر گمیشان بودند که جان خودشان را از دست دادند.

وی افزود: در این راستا نامه ای به مقام معظم رهبری نوشتیم که این افراد شهید خدمت اعلام شوند.

سرپرست استانداری گلستان خاطرنشان کرد: از میان ۶ نفری که در این حادثه جان خودشان را از دست دادند، یک نفر شیعه از اهالی گرگان و پنج نفر سنی هستند. این موضوع نشان داد که شیعه و سنی در کنار هم برای حفظ شهر همکاری و همدلی داشته و دارند.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی،‌ نماینده ولی فقیه در گلستان نیز در بخشی از صحبت های خود در این جلسه که با حضور رئیس قوه قضایه برگزار شد، خواستار شهید خدمت اعلام کردن جانباختگان این حادثه که در راه خدمت جان خودشان را از دست دادند، شد.

وی گفت: این اقدام می تواند غمی که بر دل این خانواده نشسته را جبران کند.

ششم فروردین ماه ۹۸ قایق حامل نیروهای مردمی که برای جلوگیری از نفوذ آب به شهر گمیشان تلاش داشتند، واژگون شد که ۱۷ نفر سالم از آب خارج شدند و شش نفر جانشان را از دست دادند/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست