• تاریخ: 2016-02-25
  • شناسه خبر: 15219
  • 405 بازدید

پیش بینی ۱۱۰ شعبه اخذ رأی در شهرستان آق قلا

ارکین نیوز – فرماندار آق قلا از پیش بینی ۱۱۰ شعبه اخذ رأی در شهرستان آق قلا برای انتخابات هفتم اسفندماه خبر داد. الیاس هیوه چی، فرماندار آق قلا به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: این شهرستان دارای بیش از ۱۳۴ ...

ارکین نیوز – فرماندار آق قلا از پیش بینی ۱۱۰ شعبه اخذ رأی در شهرستان آق قلا برای انتخابات هفتم اسفندماه خبر داد.

الیاس هیوه چی، فرماندار آق قلا به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: این شهرستان دارای بیش از ۱۳۴ هزار نفر جمعیت است که ۷۰ درصد جمعیت آن روستاییان هستند و مابقی نیز در دو شهر آق قلا و انبارالوم زندگی می کنند.

وی با بیان اینکه شهرستان آق قلا آمادگی کامل برای برگزاری دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان را دارد، افزود: ۱۱۰ شعبه اخذ رای برای روز هفتم اسفندماه پیش بینی شده که از این تعداد ۸۲ شعبه در بخش مرکزی و ۲۸ مربوط به بخش وشمگیر است.

هیوه چی با بیان اینکه تعداد شعبات اخذ رأی در روستاها بیشتر از مناطق شهری است، اعلام کرد: از ۸۲ شعبه اخذ رأی در بخش مرکزی ۲۵ شعبه شهری و ۵۷ شعبه روستایی است، هم چنین از ۲۸ شعبه بخش وشمگیر نیز ۲۴ شعبه روستایی و ۴ شعبه شهری پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه حدود ۲ هزار نفر دست اندرکار برگزاری انتخابات هفتم اسفندماه در این شهرستان خواهند بود، گفت: آمادگی لازم در این شهرستان برای برگزاری این انتخابات وجود دارد تا همانگونه که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، با حضور حداکثری مردم این حماسه رقم بخورد.

فرماندار آق قلا بیان کرد: امسال مسئله برجام و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را پشت سرگذاشتیم و امیدواریم مردم با حضور در پای صندوق های رأی، سومین حماسه سیاسی امسال را خلق کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست