• تاریخ: 2018-05-06
  • شناسه خبر: 26050
  • 105 بازدید

پیش بینی بارشهای پراکنده در نواحی کوهستانی و ساحلی گلستان

ارکین نیوز-پیش بینی بارشهای پراکنده در نواحی کوهستانی و ساحلی گلستان رییس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی گلستان از پیش بینی بارش های پراکنده در نواحی کوهستانی و ساحلی استان طی امروز و فردا خبرداد. محمود محمد قلی پور در گ ...

ارکین نیوز-پیش بینی بارشهای پراکنده در نواحی کوهستانی و ساحلی گلستان

رییس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی گلستان از پیش بینی بارش های پراکنده در نواحی کوهستانی و ساحلی استان طی امروز و فردا خبرداد.

محمود محمد قلی پور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: خروجی مدلهای جوی نشان می دهد که امروز و فردا در برخی از ساعات شاهد نفوذ امواج مرطوب از ناحیه شمالی در حوزه خزر خواهیم بود.

وی افزود: بر این اساس انتظار داریم در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر در استان باشیم. طی این مدت بارش های ملایم و پراکنده را بخصوص در نواحی کوهستانی و ساحلی استان را پیش بینی می کنیم.

رییس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی گلستان با اشاره به اینکه در نواحی دیگر استان پدیده خاصی را انتظار نداریم، تصریح کرد: در نواحی کوهستانی و کوهپایه ای بخصوص در ساعات شب پدیده مه را پیش بینی می کنیم.

محمد قلی پور خاطرنشان کرد: این ناپایداری ها به تدریج از روز دوشنبه کاسته خواهد شد و دمای هوا به شکل نسبی افزایش خواهد یافت/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست