• تاریخ: 2016-03-01
  • شناسه خبر: 15399
  • 793 بازدید

پیام تقدیر مهندس رادمهر از حضور حماسی مردم آق قلا در انتخابات

ارکین نیوز – عبدالغفار رادمهر یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم که با اقبال عمومی مواجه شد و با کمی اختلاف با نفر چهارم نتوانست به مرحله دوم انتخابات راه یابد پیامی بدین شرح در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است : بسم ...

ارکین نیوز – عبدالغفار رادمهر یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم که با اقبال عمومی مواجه شد و با کمی اختلاف با نفر چهارم نتوانست به مرحله دوم انتخابات راه یابد پیامی بدین شرح در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است :
بسم اله الرحمن الرحیم

مردم شریف گرگان و آق قلا؛ همشهریان جان

اکنون که با بهره گیری از شور و شعور انقلابی خود و با استعانت از بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بار دیگر حضوری حداکثری و چشمگیر را در عرصه ی حضور سیاسی و انقلابی رقم زدید و توانستید مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان بزنید، برگ دیگری در دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ورق خورد.
همت بلندتان را درود و سپاس باید گفت؛ چرا که همواره در میدان حضور و حمایت از آرمان های پاک نظام جمهوری اسلامی ایران پیشگام بوده اید و با حضوری پرشور و باصلابت در روز جمعه در پای صندوق‌های اخذ رای در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نمایشی عظیم از دموکراسی و مدنیت را بصورت رقابتی کاملاً آزادانه به رخ کشیدید.
از همراهی تمام حامیان و طرفداران صمیمی و صادق، که بنده را مدیون بزرگواری و عنایت خود کرده اند و با رعایت اخلاق و جوانمردی باعث گرمی و رونق انتخابات شدند از صمیم قلب تشکر می کنم و بابت زحمات فراوانی که متحمل شدند عذرخواهی کرده و حلالیت می طلبم.

مردم شریف منطقه، بزرگترین دستاورد من در این انتخابات دریافت محبت و احترام شما عزیزان بوده است. قلبم را شاد کردید؛ خدا قلبتان را شاد کند!
عرصه انتخابات فارغ از هر نتیجه ای که از صندوق رای حاصل آید، مجالی است برای شناخت اندیشه های نو در جهت روشن نگاه داشتن بذر امید در دل مردم و انتخاب، حق تمامی انسان هاست و احترام به رای و انتخاب مردم وظیفه تمامی کاندیداها و اقشار مختلف مردم است و بنده به خواست و تشخیص همه عزیزان احترام می گذارم و از زحمات برگزارکنندگان انتخابات نیز قدردانی می نمایم .
باور دارم بزرگترین دستاورد این انتخابات فارغ از نتیجه ، تجلی پیوند ناگسستنی برادران شیعه و سنی ، ترکمن و فارس و سیستانی و بلوچ و قزاق در زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بود .
در پایان از تمامی مسئولین ذیربط اعم از هیئت‌های اجرایی، نظارت و سایر نهاد‌ها و ارگان‌ها که بسترساز برگزاری چنین انتخابات گسترده‌ای بودند کمال تشکر و قدردانی دارم.
شعار بنده که مورد حمایت گسترده اقشار مختلف مردم قرار گرفت همان اصول اصلاحات بود که ان شا الله این مسیر را با قدرت در گام سوم با حمایت یکپارچه از کاندیداهای مورد تایید اصلاح طلبان ادامه خواهیم داد .
برادر شما« عبدالغفار رادمهر»

  • نیما - 2016-03-02 در 7:42 ب.ظ

    ایول رادمهر.کاش مردم ترکمن صحرا رای بیشتر میدادن.مستقیم میرفت ولی …………………………

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست