• تاریخ: 2016-02-27
  • شناسه خبر: 15271
  • 328 بازدید

پیام تشکر استاندار گلستان از حضور حماسی مردم در انتخابات

ارکین نیوز- استاندار گلستان در پیامی از حضور حماسی و معجزه گونه مردم شریف استان گلستان تقدیر و تشکر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ، متن کامل پیام دکتر حسن صادقلو به شرح ذیل است؛ حضور پرشور در انتخابات ...

ارکین نیوز- استاندار گلستان در پیامی از حضور حماسی و معجزه گونه مردم شریف استان گلستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ، متن کامل پیام دکتر حسن صادقلو به شرح ذیل است؛
حضور پرشور در انتخابات هفتم اسفند در گلستان نشان از درایت، شعور و بصیرت بالای ملت ایران داشت و برگ زرینی بر افتخارات مردم شریف استان بود.
انتخاباتی که همگان از آغازین ساعات روز، خود را برای شرکت گسترده در آن آماده کرده بودند تا بار دیگر صحنه ای حماسی، پرشور و غرورآفرین را در عرصه سیاسی کشور رقم زنند.
مشارکت گسترده در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مبیّن فهم سیاسی مردمی است که برای تعیین آینده خود پای صندوق های رأی حاضر شدند و فارغ از هر نتیجه ای یقیناً پیروز واقعی مردمی خواهند بود که به یاوه گویی های بیگانگان پایان دادند و معجزه ای همچون ۲۲ بهمن آفریدند.
اینجانب از تمامی مردم شریف استان،کاندیداهای محترم و دست اندرکاران برگزاری انتخابات که در آفرینش این حماسه نقش ماندگاری را ایفا کردند تشکر می کنم و برای همگان از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون را خواستارم.

حسن صادقلو
استاندار گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست