• تاریخ: 2018-09-27
  • شناسه خبر: 27116
  • 129 بازدید

پلاک‌گذاری بیش از ۱۱۰۰ دستگاه تراکتور در گنبدکاووس

ارکین نیوز-رئیس جهادکشاورزی گنبدکاووس با اشاره به پلاک‌گذاری ۳۰ دستگاه تراکتور از ابتدای امسال تاکنون گفت: بیش از یکهزار و ۱۰۰ دستگاه تراکتور در گنبدکاووس پلاک‌گذاری شده است. غلامعلی نورا ظهر امروز در جلسه مبارزه با قاچا ...

ارکین نیوز-رئیس جهادکشاورزی گنبدکاووس با اشاره به پلاک‌گذاری ۳۰ دستگاه تراکتور از ابتدای امسال تاکنون گفت: بیش از یکهزار و ۱۰۰ دستگاه تراکتور در گنبدکاووس پلاک‌گذاری شده است.

غلامعلی نورا ظهر امروز در جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به پلاک‌گذاری ماشین‌آلات کشاورزی از سال ۹۴ تا کنون اظهارداشت: طرح پلاک‌گذاری تراکتور و کمباین از سال ۹۴ با همکاری پلیس راهور آغاز شده و تا سال ۹۶ از یک‌هزار و ۵۵۰ تراکتور که برای آنها پرونده تشکیل شد، تعداد یک‌هزار و ۱۰۰ دستگاه پلاک‌گذاری شد.

وی افزود: امسال با توجه به شرط پلیس راهور مبنی بر بیمه کردن کمباین و تراکتور به بیمه شخص ثالث و شماره‌کوبی لیزری به جای دستی، مشارکت در اجرای طرح کاهش یافته است.

رئیس جهاد کشاورزی گنبدکاووس گفت: امسال از ۲۰۰ مورد بازدید صورت گرفته، تعداد ۳۰ پرونده برای پلاک‌گذاری تراکتور تشکیل شده که از این تعداد تنها ۱۰ دستگاه تراکتور پلاک‌گذاری شده‌اند که بیشتر آنها به دلیل خارج کردن ادوات خود از پارکینیگ نیروی انتظامی بوده است.

فرهاد بدیعی، رئیس مرکز بهداشت گنبدکاووس هم در این جلسه گفت: در ۹۰ روز گذشته تعداد ۱۵ قلم دارو قاچاق خارجی به ارزش ۵۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

وی اظهارداشت: در همین مدت ۲۲ نوع قلم کالا شامل موادغذایی و آشامیدنی و لوازم آرایشی و بهداشتی به ارزش تقریبی یک میلیون تومان کشف شده است.

بدیعی افزود: ۱۴ مورد معدومی مواد غیرمجاز یا قاچاق و مقادیر زیادی توزیع خارج شبکه‌ای دارو در این مدت از سطح شهرستان کشف شد.

وی ادامه داد: در خصوص قاچاق کالا و ارز در حوزه بهداشت و درمان ۶ فقره پرونده به مراجع قضایی معرفی شد که از این تعداد ۵ مورد در ارتباط با موادغذایی، آرایشی و بهداشتی بوده و یک مورد نیز مربوط به اقلام کشف شده دارویی از عطاری‌ها است.

بدیعی یادآور شد: کارگاه آموزشی با هدف پیشگیری در خصوص کالاهای قاچاق و آشنایی اصناف مختلف به این کالاها برگزار شده است که ۱۸۸ نفر از این افراد درآن شرکت کردند/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست