• تاریخ: 2018-02-18
  • شناسه خبر: 25484
  • 715 بازدید

پس از ۳۰ سال”پیکر پاک شهیدنازقلی نظری از روستای قره بلاغ به زادگاهش بازگشت

ارکین نیوز- پس از ۳۰ سال چشم انتظاری پیکر پاک شهیدنازقلی نظری از خطه کمالان به خانه برگشت. فرمانده انتظامی گلستان با حضور در منزل شهید نظری، مطابقت آزمایشات DNA و تایید بازگشت پیکر مطهر او را به اطلاع خانواده اش رساند. ش ...

ارکین نیوز- پس از ۳۰ سال چشم انتظاری پیکر پاک شهیدنازقلی نظری از خطه کمالان به خانه برگشت.

فرمانده انتظامی گلستان با حضور در منزل شهید نظری، مطابقت آزمایشات DNA و تایید بازگشت پیکر مطهر او را به اطلاع خانواده اش رساند.

شهید نازقلی نظری متولد اول فروردین ۱۳۴۴ در روستای قره بلاغ از توابع بخش کمالان، اردیبهشت ۱۳۶۵ به خدمت سربازی در ژاندارمری سابق در مناطق عملیاتی بیات و زبیدات دهلران استان ایلام مشغول و ۲۱ تیر ۱۳۶۷ در ماه های آخر خدمت در پی حمله شیمیایی دشمن بعثی و تک منافقین، مفقود الاثر شد.

پس از تفحص این منطقه ، پیکر ۱۴ شهید از جمله شهید نظری کشف و تعیین هویت شد.
343434-4
پیکر این شهید والامقام شنبه پس از برگزاری مراسمی در ستاد ناجا در تهران از ۱۴شهیدنیروی انتظامی طی مراسمی تشییع شد و روز یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۶ در ستاد کل نیروهای مسلح به استان گلستان منتقل می شود.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده پیکر شهید نظری ابتدا در شهرستان علی آبادکتول روز یکشنبه مورخ۲۹بهمن ساعت۱۰:۳۰صبح از روبروی مسجد محمدیه تا میدان ولایت و سپس از روستای قره بلاغ روز یکشنبه۲۹بهمن ساعت۱۱:۳۰ از میدان قرآن تا گلزار شهدای این روستا تشییع و به خاک سپرده می شود/کمالان نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست