• تاریخ: 2018-09-16
  • شناسه خبر: 27058
  • 133 بازدید

پرونده حجاج گلستانی بسته شد

ارکین نیوز- مدیرکل فرودگاه های گلستان گفت: پرونده امسال حجاج تشیع و تسنن استان با ورود آخرین کاروان زائران خانه خدا به فرودگاه بین المللی گرگان امروز یکشنبه بسته شد. رامین آذری اظهار داشت: در سال جاری چهار هزار و ۲۲ زائر ...

ارکین نیوز- مدیرکل فرودگاه های گلستان گفت: پرونده امسال حجاج تشیع و تسنن استان با ورود آخرین کاروان زائران خانه خدا به فرودگاه بین المللی گرگان امروز یکشنبه بسته شد.

رامین آذری اظهار داشت: در سال جاری چهار هزار و ۲۲ زائر گلستانی که مدینه دوم بودند در قالب ۲۷ کاروان و در مدت پنج روز از اواخر مردادماه به فرودگاه جده اعزام شدند.
وی افزود: بازگشت کاروان های حجاج گلستانی به کشور که از ۲۰ شهریور آغاز شد با ورود ۲۵۳ حاجی در قالب چهاردهمین پرواز ساعت چهار بامداد امروز به پایان رسید.
مدیرکل فرودگاه های گلستان ادامه داد: با همکاری فرودگاه گرگان و سایر سازمان ها، ادارات و ارگان های خدمات رسان در عملیات حج تلاش شد تا بهترین شرایط اعزام و استقبال از زائران در این فرودگاه فراهم شود.
به گزارش ایرنا پیش از این جانشین مدیر سازمان حج و زیارت گلستان گفته بود که یک حاجی استان پس از پایان مناسک حج و در مسیر بازگشت از سرزمین وحی در هواپیما دچار مشکلات قلبی شد و پس از انتقال به بیمارستان پنج آذر گرگان درگذشت.
محمدرحیم ملاح ادامه داد: همچنین به هنگام اعزام کاروان های گلستان به حج تمتع یک زائر استان در فرودگاه گرگان و ۲ زائر حین انجام مناسک حج در عربستان جان باختند.
وی افزود: پیکر ۲ حاجی جان باخته در عربستان به تقاضای خانواده آنها در سرزمین وحی به خاک سپرده شد.
استان گلستان دو فرودگاه فعال در گرگان و کلاله دارد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست