• تاریخ: 2020-10-28
  • شناسه خبر: 30260
  • 95 بازدید

پایان ۵۰ روز آدم‌ربایی در گمیشان/ کودک به‌سلامت به آغوش خانواده بازگردانده شد

ارکین نیوز-رئیس دادگستری گمیشان گفت: با تلاش‌های قضایی و انتظامی و اطلاعاتی، کودک‌ربایی با دستگیری متهمان پایان یافت. به گزارش روابط عمومی دادگستری گلستان، محمد تازیکی در این باره اظهار داشت: مدتی پیش گزارشی مبنی بر ربود ...

ارکین نیوز-رئیس دادگستری گمیشان گفت: با تلاش‌های قضایی و انتظامی و اطلاعاتی، کودک‌ربایی با دستگیری متهمان پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گلستان، محمد تازیکی در این باره اظهار داشت: مدتی پیش گزارشی مبنی بر ربودن پسربچه ۱۱ساله در دادسرای گمیشان ثبت شد.

وی افزود: به‌علت اهمیت موضوع، تیم مشترکی از دستگاه قضایی، انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) در شهرستان تشکیل و تلاش‌ها برای شناسایی کودک‌ربایان و یافتن مخفیگاهشان آغاز شد.

تازیکی ادامه داد: پس از ۵۰ روز خوشبختانه تلاش‌ها نتیجه داد و محل اختفای آدم‌ربایان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در یکی از استان‌های شرقی کشور شناسایی شد و پس از دستگیری متهمان، کودک به آغوش خانواده بازگردانده شده است.

رئیس دادگستری گمیشان ادامه داد: کودک سلامت است و ۷ آدم‌ربا هم پس از دستگیری در حال انتقال به استان برای رسیدگی به اتهاماتشان در دادگاه هستند.

وی با اشاره به این که اختلافات مالی علت این کودک‌ربایی عنوان شده است افزود: تحقیقات به‌روی این پرونده در دادسرای گمیشان در حال انجام است. آدم‌ربایی از جرایم خشن و غیرقابل گذشت است و نگاه قانونگذار به مرتکبان این جرم، سخت‌گیرانه است/تسنیم