• تاریخ: 2019-01-31
  • شناسه خبر: 28050
  • 195 بازدید

وکیلی و سالمی قهرمان تور والیبال ساحلی کشور در قشم شدند

ارکین نیوز- چهارمین دوره تور والیبال ساحلی کشور از روز یکشنبه هفتم بهمن ماه با حضور ۲۰ تیم در شهر درگهان منطقه آزاد قشم آغاز شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال،مرحله نهایی این رقابت ها عصر امروز سه شنبه در سواحل ش ...

ارکین نیوز- چهارمین دوره تور والیبال ساحلی کشور از روز یکشنبه هفتم بهمن ماه با حضور ۲۰ تیم در شهر درگهان منطقه آزاد قشم آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال،مرحله نهایی این رقابت ها عصر امروز سه شنبه در سواحل شهردرگهان جزیره قشم برگزار شد که در نهایت تیم شهرداری درگهان قهرمان شد.

در دیدار رده بندی این دوره از رقابت ها تیم اوج رامسر(عباس پورعسکری،علیرضا آقاجانی) با نتیجه دو بر یک موفق به شکست تیم تولیدی گوشت و مرغ پیگیر گلستان (پرویز فرخی،بهنام توکلی) شد و به مقام سوم رسید.

در بازی فینال دو تیم شهرداری درگهان( بهمن سالمی ، آرش وکیلی) و کیا رادطب بندرخمیر (رحمان رئوفی ‌، حامد میرزا علی) باهم به رقابت پرداختند که در خاتمه تیم شهرداری درگهان با نتیجه ۲ بر یک از سد حریف خود گذشت و به عنوان قهرمانی این رقابت ها رسید.

تیم های شهرداری درگهان، کیارادطب بندرخمیر،اوج رامسر و تولیدی گوشت و مرغ پیگیر گلستان به ترتیب به عنوان های اول تا چهارم این دوره از رقابت ها دست یافتند‌.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست