• تاریخ: 2021-07-10
  • شناسه خبر: 31312
  • 252 بازدید

وضعیت قرمز کرونا در گلستان/تعداد بستری ها از ۵۰۰ نفر گذشت

ارکین نیوز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از وضعیت قرمز کرونا در هشت شهرستان استان خبرداد.  عبدالرضا فاضل ظهر جمعه در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان اظهارکرد: طی روزهای اخیر در استان شاهد روند افزایشی شیوع کرونا در است ...

ارکین نیوز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از وضعیت قرمز کرونا در هشت شهرستان استان خبرداد.

 عبدالرضا فاضل ظهر جمعه در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان اظهارکرد: طی روزهای اخیر در استان شاهد روند افزایشی شیوع کرونا در استان هستیم که این امر سبب قرمز شدن وضعیت استان شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به دوبرابر شدن شهرهای قرمز استان افزود: در حال حاضر شهرستان های گرگان، علی آبادکتول، کردکوی، آق قلا، گالیکش، آزادشهر، مینودشت و گنبدکاووس در وضعیت قرمز، مراوه تپه، کلاله، رامیان و بندرترکمن در وضعیت نارنجی و دو شهرستان بندرگز و گمیشان در وضعیت زرد قرار دارند.

وی با بیان اینکه ۵۰۸ بیمار کرونایی در مراکز درمانی سطح استان بستری هستند، گفت: از این تعداد ۸۷ نفر در آی سی یو تحت مراقبت بوده و ۳۲ نفر هم به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.

فاضل از مردم خواست با توجه به ورود سویه های جدید کرونا به کشور همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده تا روند شیوع کرونا نزولی شود.