• تاریخ: 2018-06-16
  • شناسه خبر: 26446
  • 150 بازدید

وزیر راه و شهرسازی در گلستان: کلنگ زنی راه آهن گرگان _ مشهد بزودی صورت می گیرد

ارکین نیوز-وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان گلستان اظهار کرد: راه آهن گرگان به مشهد به عنوان یکی از موضوعات اساسی توسعه منطقه است و همچنین به عنوان یکی از خواسته های مردم به زودی کلنگ زنی خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلا ...

ارکین نیوز-وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان گلستان اظهار کرد: راه آهن گرگان به مشهد به عنوان یکی از موضوعات اساسی توسعه منطقه است و همچنین به عنوان یکی از خواسته های مردم به زودی کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان, دکتر عباس آخوندی امروز ۲۵ خرداد در حاشیه نماز عید فطر اظهار کرد: توافقات اجرای راه آهن گرگان به مشهد با سرمایه گذاران چینی صورت گرفته و امیدواریم هرچه زودتر عملیات اجرای این پروژه آغاز شود.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اهمیت این خط ریلی یادآور شد: خط آهن گرگان به مشهد در زمینه های مختلف تجاری , گردشگری , کاهش بار ترافیکی جاده ای , صرفه اقتصادی و در عین حال رضایت مندی مردم موثر است.

دکتر آخوندی خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید تلاش دارد با افزایش و ارتقا کیفیت مسیرهای ریلی نقش موثری در کاهش هزینه ها مادی و معنوی در جاده ها داشته باشد.

لازم به ذکر است ایجاد خط آهن گرگان به مشهد یکی از آرزوهای دیرینه مردم گلستان است و مدیریت استان در طول سالیان گذشته جهت تحقق آن تلاش کرده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست