• تاریخ: 2018-06-28
  • شناسه خبر: 26538
  • 203 بازدید

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد استان گلستان شد

ارکین نیوز-دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه هیأتی از معاونین و مشاورین خود، پیش از ظهر امروز پنجشنبه ۷ تیرماه ۹۶ در استان گلستان حضور یافت و در فرودگاه بین المللی گرگان مورد استقبال رسمی دکتر هاشمی، است ...

ارکین نیوز-دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه هیأتی از معاونین و مشاورین خود، پیش از ظهر امروز پنجشنبه ۷ تیرماه ۹۶ در استان گلستان حضور یافت و در فرودگاه بین المللی گرگان مورد استقبال رسمی دکتر هاشمی، استاندار و نمایندگان استان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، در این سفر دکتر سرزعیم، معاون امور اقتصادی، دکتر منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، مهندس مشیریان، معاون روابط کار و مهندس کلانتری، معاون امور تعاون و نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را همراهی می کنند.

افتتاح کارخانه تولید خمیرکاغذ تسکا در شهرستان علی آباد کتول با سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد تومان، افتتاح خط تولید جدید شرکت پگاه گلستان در گرگان با سرمایه گذاری ۳٫۲ میلیارد تومان، حضور در کارگروه اقتصاد مقاومتی و اشتغال استان و… از برنامه های دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات همراه در سفر به استان گلستان است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست