• تاریخ: 2018-02-17
  • شناسه خبر: 25473
  • 209 بازدید

ورود سامانه سرد بارشی به گلستان/دمای هوا ۱۲ درجه سردتر می شود

ارکین نیوز- رئیس گروه پیش بینی هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد بارشی به گلستان خبر داد و گفت: دمای هوا بین ۱۰ تا ۱۲ درجه کاهش می یابد. محمود محمد قلی پور در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با آخرین الگوهای پیشیابی در سط ...

ارکین نیوز- رئیس گروه پیش بینی هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد بارشی به گلستان خبر داد و گفت: دمای هوا بین ۱۰ تا ۱۲ درجه کاهش می یابد.
محمود محمد قلی پور در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با آخرین الگوهای پیشیابی در سطح استان گلستان اظهار کرد: از امروز تا ظهر روز یکشنبه استان تحت تاثیر سامانه کم فشار قرار خواهد گرفت و در برخی از ساعات روز شاهد افزایش ابر خواهیم بود.

وی افزود: عصر روز یکشنبه سامانه سرد بارشی به گلستان نفوذ می کند که وزش باد شدید، مواج شدن دریا، بارش باران متناوب، بارش برف در نواحی کوهستانی از جمله پیامدهای آن خواهد بود.

محمدقلی پور از کاهش دمای ۱۰ الی ۱۲ درجه ای دما در استان خبر داد و اظهار کرد: این سامانه سرد بارشی تا ظهر روز سه شنبه در استان فعال خواهد بود و سپس به تدریج از مرزهای شرقی استان عبور خواهد کرد.

وی ادامه داد: به علت ریزش برف در نواحی کوهستانی اختلال در تردد جاده ای دور از انتظار نیست و وزش شدید باد ممکن است با خساراتی همراه باشد، از این رو تمهیدات لازم باید اندیشیده شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست