• تاریخ: 2019-03-16
  • شناسه خبر: 28348
  • 170 بازدید

ورود آخرین سامانه جوی سال ۹۷ به گلستان از صبح دوشنبه

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد بارشی به استان و کاهش ۱۴ تا ۱۶ درجه ای دما خبرداد. محمدرضا رحمان نیا اظهار کرد: طی روز گذشته تا بامداد امروز سامانه بارشی منطقه ما را تحت تاثیر قرار دا ...

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد بارشی به استان و کاهش ۱۴ تا ۱۶ درجه ای دما خبرداد.

محمدرضا رحمان نیا اظهار کرد: طی روز گذشته تا بامداد امروز سامانه بارشی منطقه ما را تحت تاثیر قرار داد که بارش های خفیف و پراکنده ای را در مناطق مختلف استان به همراه داشت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر با گذر تدریجی این سامانه کاهش ابر را شاهد هستیم، ‌افزود: تا اواخر وقت فردا جو نسبتا آرامی در سطح استان حکم فرماست و شاهد افزایش نسبی دما هستیم.

رحمان نیا در ادامه گفت: از صبح دوشنبه سامانه سرد بارشی به استان نفوذ پیدا خواهد کرد که باعث بارش باران و کاهش ۱۴ تا ۱۶ درجه ای دما خواهد شد.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان با بیان اینکه بارش در ارتفاعات به شکل برف خواهد بود، تصریح کرد: به همین دلیل اختلال در تردد از جاده های مناطق کوهستانی از دوشنبه تا بامداد چهارشنبه پیش بینی می شود.

وی خاطرنشان کرد:‌ به سبب تداوم بارش ها آبگرفتگی برخی معابر عمومی در شهرها دور از انتظار نیست.

رحمان نیا بیان کرد:‌ این سامانه جوی از چهارشنبه صبح منطقه ما را ترک می کند و بر اساس الگوهای فعلی در چند روز ابتدایی سال جدید بارشی را در سطح استان نخواهیم داشت/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست