• تاریخ: 2015-10-08
  • شناسه خبر: 9203
  • 449 بازدید

ورزشگاه ۱۷ میلیارد تومانی آزادی گنبدکاووس پرچم ۱۷ هزار تومانی ندارد!

ارکین نیوز – استادیوم ۵ هزار نفری آزادی گنبدکاووس که بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان تاسیس شد، پرچم ۱۷ هزار تومانی ندارد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تورکمن نیوز؛ به علت عدم تهیه چند عدد پرچم دور زمین در مسابقه دیروز فی م ...

ارکین نیوز – استادیوم ۵ هزار نفری آزادی گنبدکاووس که بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان تاسیس شد، پرچم ۱۷ هزار تومانی ندارد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تورکمن نیوز؛ به علت عدم تهیه چند عدد پرچم دور زمین در مسابقه دیروز فی مابین تیم ایمن تجارت صحرا گنبدکاووس و تایلان آق قلا از سری مسابقات لیگ دسته اول استان گلستان بازی برگزار نگردید و حسب اظهارات مسئولین ۳ بر ۰ به نفع تیم مهمان اعلام خواهد شد. سوال مهم اینکه چرا مسئولین ورزش گنبدکاووس هیچ گونه مدیریت مسوولانه در خصوص ورزشگاه ۱۷ میلیارد تومانی که از بودجه بیت المال تهیه شده ندارند تا به علت چند عدد پرچم دور زمین که بیش از ۱۷ هزار تومان قیمت ندارد به فوتبال گنبد ضربه وارد شود و تیمی که ماهها با هزینه های فراوان و زحمت بسیار آماده مسابقه گردیده به این شکل مفتضحانه از راهیابی به لیگ برتر و قهرمانی در استان باز میماند. چه کسی پاسخ گوست؟!!!

  • اشنا - 2015-10-08 در 9:19 ب.ظ

    امیدواریم دیگر شاهد اینگونه مسائل در این ورزشگاه خوب وتازه تاسیس نباشیم.حیف این ورزشگاه که مشکل به این کوچکی را نتونه حل بکنه.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست