• تاریخ: 2018-08-19
  • شناسه خبر: 26874
  • 101 بازدید

والیبالیست های گلستان حریفان خود را در جاکارتا ۲۰۱۸ شناختند

ارکین نیوز- دبیر هییت والیبال گلستان گفت: با قرعه کشی مرحله گروهی رقابت های والیبال ساحلی آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸حریفان ملی پوشان گلستانی حاضر در قالب تیم های ملی ‘الف و ب’ جمهوری اسلامی ایران مشخص شدند. حسین مقد ...

ارکین نیوز- دبیر هییت والیبال گلستان گفت: با قرعه کشی مرحله گروهی رقابت های والیبال ساحلی آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸حریفان ملی پوشان گلستانی حاضر در قالب تیم های ملی ‘الف و ب’ جمهوری اسلامی ایران مشخص شدند.

حسین مقدم راد صبح یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در مرحله گروهی این رقابت ها تیم ملی الف ایران در گروه ‘H ‘ با تیم های تیمور شرقی، ژاپن، ویتنام و تیم ملی ب در گروه ‘F ‘ با تایلند، مالدیو و قطر ب هم گروه هستند.
وی ادامه داد: تیم الف ایران با ترکیب رحمان رئوفی- حامد میرزاعلی به ترتیب با تیمور شرقی در ۲۹ مرداد، با ژاپن در ۳۱ مرداد و با ویتنام در اول شهریور دیدار خواهد کرد.
به گفته وی، تیم ملی ب نیز با ترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی در ۲۹ مرداد با تایلند، ۳۰ مرداد با مالدیو و یک شهریور با قطر ب دیدار می کند.
بهمن سالمی و رحمان رئوفی از گنبدکاووس و عبدالحامد میرزاعلی و آرش وکیلی ساحلی بازان آق قلایی حاضر در هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در رشته والیبال ساحلی هستند.
این رقابت ها از ۲۸ مرداد (امروز) تا ۶ شهریور در شهر ‘پالمبانگ’ کشور اندونزی برگزار می شود.
گلستان از قطب های ورزش والیبال ساحلی محسوب می شود و شاکله اصلی تیم های ملی در رده های سنی مختلف از بازیکنان این استان تشکیل شده است.
گنبدکاووس در شرق و آق قلا در شمال گلستان واقع است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست