• تاریخ: 2015-11-28
  • شناسه خبر: 11133
  • 782 بازدید

واحدی فر آرامش را به اردو تیم فوتبال شهدای آق قلا بازگرداند

ارکین نیوز-تیم فوتبال شهدای آق قلا که در لیگ دسته سوم کشور توپ می زند ،از بدو شروع مسابقات با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کرد که امروز با واریز ودیعه ۵۰ میلیون ریالی فدراسیون فوتبال توسط نورمحمدواحدی خطر حذف ازبیخ ...

ارکین نیوز-تیم فوتبال شهدای آق قلا که در لیگ دسته سوم کشور توپ می زند ،از بدو شروع مسابقات با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کرد که امروز با واریز ودیعه ۵۰ میلیون ریالی فدراسیون فوتبال توسط نورمحمدواحدی خطر حذف ازبیخ گوش این تیم گذشت.

این تیم که با اسپانسر خود از شش ماه قبل با نام شیرین فراز آق قلا تمرینات را شروع کرده بود با آغاز مسابقات لیگ دسته سوم کشور، آقای ح به تعهدات خود عمل نکرده و مشکلاتی را برای این تیم و بازیکنان بوجود آورده است.

نورمحمد واحدی در گفتگی اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز گفت:با توجه به اینکه امروز آخرین مهلت تیم آق قلا جهت واریز ودیعه باقی مانده بودو عدم واریز باعث حذف از مسابقات می شد،تصمیم گرفتم با درخواست دوستان خود مبلغ فدراسیون فوتبال را واریز نمایم.

وی افزود:با توجه به اینکه کلیه اعضای قبلی و اسپانسرکه ازتهران بودند تیم را ترک کردند؛از شهروندان و مسئولین خواست که از این تیم حمایت معنوی و مادی شود.

بازیکنان این تیم در تمرین امروز از این اتفاق میمون خوشحال بوده و با جدیت به تمرین خود می پرداختند تا در بازی فردا در مقابل تیم کرج با دست پر زمین را ترک کنند..

نماینده آق قلا در لیگ دسته سوم کشور تاحالا در بازیهای خود یک برد،یک تساوی و یک باخت در کارنامه خود دارد و با ۴ امتیاز در جایگاه پنجم می باشد..

لازم به ذکر است که نورمحمد واحدی توانست به جوانان آق قلایی امیدی دوباره بخشیده و آنها را به ادامه بازیها امیدوار کند..

@ارکین نیوز برای این تیم مردمی و جوانان با غیرت این تیم آرزوی موفقیت داردو از علی کردبچه رییس هیات فوتبال شهرستان,نورمحمد واحدی مدیر عامل استیل البرز،عبداا.. شایسته،یگن محمدگلی پور و دیگر دوستانی که این آرامش را به اردوی تیم آورده کمال تشکر را دارد…
هیات تحریریه ارکین نیوز
IMG_۲۰۱۵۱۰۲۶_۱۴۴۳۴۳

  • FIFA SPORT - 2015-11-29 در 9:02 ق.ظ

    با سلام..واقعا دست دوستان درد نکنه که این تیم را از مخمصه بزرگی نجات دادند و ان شاالله در بازیهایی که پیش رو دارند پیروزی را به همشریان به ارمغان آورند..آرزوی موفقیت و وحدت،همدلی و همکاری متقابل بین مسئولین و بازیکنان.

  • خداوردی طعنه - 2015-11-29 در 6:14 ب.ظ

    امیدواریم که باحمایتهایی که ما ورزشکاران از نهادهای مختلف اتنظار داریم که درراس ان اداره ورزش وجوانان,این تیم خوب شهرمان نتایج خوبی کسب کند .ازاقای واحدی فر هم کمال تشکر را داریم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست