• تاریخ: 2019-01-10
  • شناسه خبر: 27841
  • 221 بازدید

واحدی:توزیع عادلانه منابع و اعتبارات ورزشی در استان/از نشست با فرماندار آق قلاخرسندم

مدیر عامل باشگاه استیل البرز آق قلا با اشاره به این که منابع و اعتبارات استان عادلانه بین تیم های ورزشی توزیع شود، اظهار کرد: نبود زیر ساخت از جمله نداشتن زمین استاندارد و عدم حمایت از ورزشکاران معضلی اساسی برای فوتبال ا ...

مدیر عامل باشگاه استیل البرز آق قلا با اشاره به این که منابع و اعتبارات استان عادلانه بین تیم های ورزشی توزیع شود، اظهار کرد: نبود زیر ساخت از جمله نداشتن زمین استاندارد و عدم حمایت از ورزشکاران معضلی اساسی برای فوتبال اق قلا است.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ،نور محمد واحدی فر در نشست با فرماندار شهرستان آق قلا که بازیکنان تیم فوتبال استیل البرز هم حضور داشتند ضمن تقدیر از حمایت های فرمانداری از ورزشکاران ، گفت:شهرستان آق قلا دارای استعداد های فراوان در زمینه ورزشی می باشد اما نبود امکانات و اسپانسر های قوی فعالیت در این حوزه را با مشکل مواجه ساخته است.

وی با اشاره به اینکه زمین چمن مصنوعی در سایر شهرها احداث گردید که در این مورد اهمیتی به اولویت ها داده نشد ه افزود: در حالی که اق قلا با داشتن دو تیم فوتبال نونهالان و نوجوانان در لیگ برتر کشوری و همچنین بزرگسالان درلیگ برتر استان مستحق برخورداری از زمین فوتبال استاندارد است اما در سطح استان یکی از محروم ترین شهرها می باشد .

مدیر باشگاه استیل البرز اق قلا در پایان از برگزاری نشست اعضای تیم با فرماندار ابراز خرسندی نموده و از حمایتهای وی تقدیر نمود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست