• تاریخ: 2018-03-23
  • شناسه خبر: 25690
  • 313 بازدید

هوای گلستان ۱۲ درجه گرمتر می شود

ارکین نیوز-هواشناسی گلستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با ورود سامانه کم فشار، این استان در ۴۸ ساعت آینده شاهد افزایش ۱۰ تا ۱۲ درجه ای دما، کاهش رطوبت و وزش باد شدید خواهد بود. در این اطلاعیه که یک نسخه از آن روز جمعه ...

ارکین نیوز-هواشناسی گلستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با ورود سامانه کم فشار، این استان در ۴۸ ساعت آینده شاهد افزایش ۱۰ تا ۱۲ درجه ای دما، کاهش رطوبت و وزش باد شدید خواهد بود.

در این اطلاعیه که یک نسخه از آن روز جمعه به خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گلستان ارسال شد، آمده است: فعالیت این سامانه بیشتر در مناطق شرقی و شمال شرقی است و به دلیل خشکی هوا و افزایش دما، شرایط برای آتش سوزی احتمالی جنگل فراهم می شود.

بنا به اعلام هواشناسی گلستان، از روز یکشنبه و با شمالی شدن جریانات، باد شدید در مناطق مختلف استان می وزد و بر اساس نقشه های پیش یابی، سرعت آن در برخی مناطق استان به ۸۵ کیلومتر بر ساعت هم خواهد رسید.

در این اطلاعیه آمده است: کاهش دما، بارش پراکنده باران، رعد و برق و مواج شدن دریا از دیگر تبعات فعالیت این سامانه در گلستان است و سامانه شمالی از رور دوشنبه بتدریج از استان خارج می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست