• تاریخ: 2018-09-16
  • شناسه خبر: 27052
  • 124 بازدید

همدلی مسوولان دستگاه‌های اجرایی برای تهیه لوازم‌التحریر در روستاهای محروم مراوه‌تپه

ارکین نیوز-مدیر آموزش و پرورش شهرستان مراوه‌تپه گفت: مسوولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان مراوه‌تپه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان در روستاهای محروم این شهرستان لوازم‌التحریر و کیف و کفش تهیه می‌کنند. حضرتق ...

ارکین نیوز-مدیر آموزش و پرورش شهرستان مراوه‌تپه گفت: مسوولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان مراوه‌تپه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان در روستاهای محروم این شهرستان لوازم‌التحریر و کیف و کفش تهیه می‌کنند.

حضرتقلی حاجیلی دوجی صبح امروز با گرامیداشت ایام محرم‌الحرام در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: مسوولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان مراوه‌تپه با آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان در روستاهای محروم این شهرستان لوازم‌التحریر و کیف و کفش تهیه می‌کنند.

وی از ثبت‌نام بیش از ۱۰ هزار دانش‎آموز در سطح شهرستان مراوه‌تپه خبر داد و تصریح کرد: قریب به ۱۲ هزار دانش‌آموز در ۱۳۶ آموزشگاه شهرستان مراوه‌تپه ثبت‌نام کردند که ۷۸۰ معلم در مدارس این شهرستان فعالیت می‌کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مراوه تپه ابراز کرد: سازماندهی معلم‌ها و توانمندسازی مدیران مدارس در سطح مدارس شهرستان مراه‌تپه برای سال تحصیلی جدید دانش‌آموزان صورت گرفته است.

حاجیلی دوجی خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰۰ روستا در شهرستان مراوه‌تپه وجود دارد که هر یک از مسوولان ادارات تقبل کردند که در راستای تهیه لوازم‌التحریر دانش‌آموزان در روستاهای محروم شهرستان مراوه‌تپه اقدام کنند.

انتهای پیام/۸۳۰۱۹

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست