• تاریخ: 2016-05-18
  • شناسه خبر: 17730
  • 529 بازدید

همایش بزرگ جوانان چهارم خرداد در آق قلا با حضور مسئولین استانی برگزار می شود

ارکین نیوز-مشاور فرماندار آق قلا در حوزه جوانان گفت:همایش “توسعه شهرستان برپایه ایده های جوانان با حضور مهندس محمود ربیعی معاون و مهندس علی نصیبی مشاور استاندار در حوزه جوانان ، صادقلو شهردار گرگان ،مسئولین ادارات ...

ارکین نیوز-مشاور فرماندار آق قلا در حوزه جوانان گفت:همایش “توسعه شهرستان برپایه ایده های جوانان با حضور مهندس محمود ربیعی معاون و مهندس علی نصیبی مشاور استاندار در حوزه جوانان ، صادقلو شهردار گرگان ،مسئولین ادارات و جوانان برگزار می شود.

تانی کاظمی پور در آخرین جلسه هماهنگی این همایش افزود:نخستین همایش تخصصی توسعه شهرستان بر پایه ایده های جوانان، ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه، چهارم خرداد سال جاری در سالن کسب و کار شهرک صنعتی آق قلا برگزار می شود.

مشاور جوان فرماندار با اشاره به اطلاع رسانی خوبی که از طریق کانال های شبکه های مجازی و وبسایت های محلی انجام شده است، افزود: مقدمات و تدارکات لازم در خصوص برگزاری نخستین همایش توسعه شهرستان فراهم شده است.

کاظمی پور ، توسعه گردشگری، برنامه ریزی شهری و روستایی، زیست محیطی و اشتغال را از محورهای اصلی این همایش برشمرد.

وی با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای حمایت از جوانان و تلاش در مسیر رفع مشکلات این قشر گفت: ارتباط دانشگاه ها با صنایع در راستای رفع نیازهای جامعه و استفاده از جوانان تحصیل کرده در مسیر تولید و اشتغال پایدار جزوه برنامه های دولت در این بخش است.

دبیر این همایش از کلیه جوانان، آینده سازان و ورزشکاران شهرستان جهت شرکت در این همایش دعوت به عمل می آورد.

لازم به ذکر است که در این همایش از جوانان و نخبگاه فعال و کارآفرینان برتر حوزه مشاوران جوان فرمانداری شهرستان تجلیل می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست