• تاریخ: 2018-02-09
  • شناسه خبر: 25385
  • 444 بازدید

هفته ۲۶ مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-هفته بیست و ششم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز جمعه با رقابت ۴۵ راس اسب و با حضور مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات در شش دور مختلف و در ...

ارکین نیوز-هفته بیست و ششم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز جمعه با رقابت ۴۵ راس اسب و با حضور مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات در شش دور مختلف و در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر برگزار شد و در دور نخست که مخصوص اسب های ترکمن سه تا چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بود اسب بشوتن اول شد و اسب های شاهو و بل به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت اسب های دوخون دو ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز در دور دوم برگزار شد و در انتها اسب انجوی به مقام قهرمانی رسید، اسب گلسا دوم شد و اسب بادیگارد در مکان سوم جای گرفت.

اسب پامادور قهرمان دور سوم این مسابقات در بین اسب های تروبرد دو ساله ۸ تا ۱۲ شد و پس از وی اسب های اروگیت و مستردن به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

دور چهارم هفته بیست و ششم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس مخصوص اسب های دو خون دو ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز بود که نتیجه آن قهرمانی آن اسب ایل طاها بود و اسب های شلیک و لندی به عناوین دوم و سوم دست یافتند.

مقام قهرمانی دور پنجم این هفته از مسابقات که در بین اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۵۰ تا ۶۲ امتیاز برگزار شد به اسب پیربابا رسید، عنوان دوم این دور را اسب رونین سروین از آن خود کرد و اسب هیدروژن به عنوان سومی این دور بسنده کرد.

کورس ششم مخصوص اسب های دو خون دو ساله ۲۴ تا ۳۰ امتیاز بود که در آن اسب اوسین بولت زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های آلتون سا و اوزان به ترتیب به مقام های دوم و سوم رسیدند.

در پایان این مسابقات مبلغ ۸۴۰ میلیون ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست