• تاریخ: 2018-12-21
  • شناسه خبر: 27603
  • 102 بازدید

هفته چهارم کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-هفته چهارم کورس پاییزه اسبدوانی گنبدکاووس پس از برگزاری هفت دور رقابت اسب های شرکت کننده و تعیین چابکسواران برتر به پایان رسید. در آخرین روز از پاییز و زیر بارش باران هفته چهارم کورس پاییزه گنبد با رقابت۶۰ اسب ...

ارکین نیوز-هفته چهارم کورس پاییزه اسبدوانی گنبدکاووس پس از برگزاری هفت دور رقابت اسب های شرکت کننده و تعیین چابکسواران برتر به پایان رسید.

در آخرین روز از پاییز و زیر بارش باران هفته چهارم کورس پاییزه گنبد با رقابت۶۰ اسب در ۷ دور برگزار شد.

در دور اول اسب های بیشتر از ۳ سال نژاد ترکمن با هم رقابت کردند که در پایان اسب سارینا خرقان اول شد و جواهر میر و ملایم بترتیب دوم و سوم شدند.
دور دوم این هفته مخصوص اسب های دوخون ۲ ساله بود که در نهایت تانیلان قهرمان شد و پس از او زیبای بندر و راک بوی مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

اسب های دوخون بیش از سه سال هندیکاپ کلاس ۳ در دور سوم وارد میدان شدند که طی یک رقابت تنگاتنگ عروس بندر مقام اول را به خود اختصاص داد و اسب های اوزان و سای چلنج نیز به کسب مقام های دوم و سوم بسنده کردند.

در دور چهارم نوبت به رقابت اسب های بیش از ۳ سال با نژاد دوخون هندیکاپ کلاس ۳ رسید و در پایان سیلوربولت قهرمان شد و اسب های هیمالیا و طلادار نیز به مقام های دوم و سوم رسیدند.

در پنجمین دور اسب های دوخون دو ساله برنده با هم مسابقه دادند که در انتها جی پیک ۲ سریعتر از دیگر اسب های حاضر در این دور به آخر خط رسید و اسب های شیمبو و ایل ای دو نیز رتبه های دوم و سوم را از آن خود کردند.

بیش از سه ساله های نژاد دوخون هندیکاپ کلاس ۴ در ششمین دور با هم رقابت کردند و در پایان یاشار ۲ سریعتر خود را به انتهای میدان رساند و به مقام اول دست یافت و اسب های گل یوکابد و آریس گلد بترتیب دوم و سوم شدند.

در آخرین دور از هفته چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس بیش از ۳ سال نژاد دوخون کلاس ۱ در میدان حاضر شدند و این دور با برتری اوسین بولت بعنوان اسب اول و کسب مقام دومی و سومی اسب های لندی و مه وش به پایان رسید/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست