• تاریخ: 2018-01-04
  • شناسه خبر: 24998
  • 182 بازدید

هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با رقابت ۵۷ راس اسب در شش دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر برگزار شد و در ...

ارکین نیوز-هفته پانزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با رقابت ۵۷ راس اسب در شش دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر برگزار شد و در دور نخست که مخصوص اسب های ترکمن دوساله ۸ تا ۱۲ امتیاز بود، اسب دل آرا جلیل اول شد و اسب های مرگانه رحمتی و احترام دشت ناز به مقام های دوم و سوم رسیدند.
رقابت اسب های دوخون دو ساله مبتدی و نبرده در دور دوم برگزار و اسب ایلیا زودتر از سایر از خط پایان گذشت ، اسب دنیلا دوم شد و اسب آژدر به مقام سوم بسنده کرد.
اسب گلی قهرمان دور سوم این رقابت ها در میان اسب های تروبرد سه ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز شد و اسب های مجستیک و دنی وان عناوین دوم و سوم این دور را کسب کردند.
مشتاقات ورزش سوارکاری در گنبدکاووس در دور چهارم هفته پانزدهم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس شاهد رقابت اسب های دوخون دو ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بودند که در آن اسب های کایزن، گلسا و بای بای گلد به ترتیب اول تا سوم شدند.
دور پنجم مخصوص اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز بود که اسب رونین سروین موفق شد مقام اول را کسب کند و اسب های کوانتوم و تومیریس نیز دوم و سوم شدند.
اسب های ونتو، بهنور و آی سیس موفق شدند در آخرین دور این هفته از مسابقات در میان اسب های دوخون سه تا پنج ساله ۲ تا ۶ امتیاز به ترتیب عناوین اول تا سوم این دور را کسب کنند.
در پایان این مسابقات مبلغ ۷۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست