• تاریخ: 2020-10-23
  • شناسه خبر: 30240
  • 100 بازدید

هفته هفتم کورس اسبدوانی پائیزه کشور در آق‌قلا برگزار شد

ارکین نیوز-هفته هفتم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان آق‌قلا برگزار شد. در هفته هفتم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور بعدازظهر جمعه ۶۵ راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در ۶ دور ۱۰۰۰ و ۱۵۵ ...

ارکین نیوز-هفته هفتم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان آق‌قلا برگزار شد.

در هفته هفتم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور بعدازظهر جمعه ۶۵ راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در ۶ دور ۱۰۰۰ و ۱۵۵۰ متری در مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا بدون حضور تماشاگران و با پخش زنده اینترنتی با یکدیگر به رقابت پرداختند که ۱۰۵ میلیون تومان جایزه نقدی برای مالکان، مربیان و چابکسواران در نظر گرفته شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن دو ساله در کلاس میدن به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که فیض الله رجال با اسب سهند آزاد زودتر از خط پایان گذشت و کمال دلیجه عطا با اسب آغوز خان و عبدالحلیم قبادی با اسب جانی بیگ سیاه پوش به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور دوم اسب‌های دوخون دو ساله در کلاس میدن به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که نیما اونق با اسب فیکا نفر نخست از خط پایان گذشت و سراج الدین اندروا با اسب خان جوی و عبدالحلیم قبادی با اسب مکزیکو به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون دو ساله در کلاس میدن به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که سراج الدین اندروا با اسب داز قره بولاغ موفق به کسب مقام اول شد و نادر صالح پور با اسب سلطان ۲ و عبدالحلیم قبادی با اسب گل زیبای امید به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند/تسنیم