• تاریخ: 2018-01-18
  • شناسه خبر: 25145
  • 325 بازدید

هفته نوزدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-مشتاقان ورزش مهیج اسبدوانی در گنبدکاووس عصر پنجشنبه شاهد برگزاری هفته نوزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس بودند که در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات با رقابت ۵۵ راس اسب در ...

ارکین نیوز-مشتاقان ورزش مهیج اسبدوانی در گنبدکاووس عصر پنجشنبه شاهد برگزاری هفته نوزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس بودند که در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات با رقابت ۵۵ راس اسب در شش دور مختلف و در مسافت های ۱۰۰۰و ۱۲۰۰ متر برگزار شد و در کورس نخست که مخصوص اسب های تروبرد دو ساله مبتدی و نبرده بود ، اسب آلو کوئنس اول شد و اسب های ریگان و ریموند دوم و سوم شدند.
رقابت اسب های دوخون دوساله نبرده و مبتدی در کورس دوم برگزار شد که در انتها اسب اختاپوس زودتر از سایرین از خط پایان گذشته و مقام های دوم و سوم از آن اسب های آی دفل سرداری و لادی راکی شد.
اسب کاساندرا قهرمان دور سوم هفته نوزدهم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در میان اسب های تروبرد سه و چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز شد و اسب های هج مامبو و نیمار به عناوین دوم و سوم این دور اکتفا کردند.
کورس چهارم مخصوص اسب های دوخون دو ساله ۲ تا ۶ امتیاز بود که در آن اسب های سلوی ناز به مقام قهرمانی رسید و اسب های دنیلا و بایگارد دوم و سوم شدند.
قهرمانی کورس پنجم این هفته از مسابقات که در گروه اسب های تروبرد سه و چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز برگزار شد به اسب تاتیا رسید، اسب سبیت خاطر دوم شد و اسب رویال دیاموند به مقام سومی این دور بسنده کرد.
مشتاقات ورزش اسبدوانی در کورس ششم شاهد رقابت اسب های ترکمن دو ساله ۸تا ۱۲ امتیاز بودند که در پایان اسب های آریانا بهرام، زلیخا ساهپوش و آتش امین به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.
در پایان این هفته از مسابقات مبلغ ۷۲ میلیون و ۹۷۵ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست