• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۰۳
  • شناسه خبر: 21828
  • 277 بازدید

هفته نهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس با رقابت ۷۴ راس اسب برگزار شد

ارکین نیوز-هفته نهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با استقبال پرشور دوستداران این ورزش اصیل،عصر روز جمعه با رقابت ۷۴ راس اسب در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات در مسافت ...

1976044

ارکین نیوز-هفته نهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با استقبال پرشور دوستداران این ورزش اصیل،عصر روز جمعه با رقابت ۷۴ راس اسب در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر برگزار شد و در کورس اول در گروه اسب های ترکمن سه تا چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز اسب کیارش ۳ موفق به کسب مقام قهرمانی شد و اسب های اون آلان و جوهر سنجر نیز دوم و سوم شدند.
اسب های دوخون دو ساله نبرده ، برگزار کننده دومین دور مسابقه بودند که در آن اسب بابوی زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و در پی او، اسب های صوت شکن و طاها هورس نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در کورس سوم اسب وسوسه در گروه اسب های دوخون سه و چهار ساله هندیکاپ گروه ۱ و ۲ به مقام قهرمانی رسیدو عناوین دوم سوم را نیز اسب های بای بای و یونیک استار از آن خود کردند.
رقابت دور چهارم هفته نهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس را اسب های تروبرد سه و چهار ساله گروه ۳ برگزار کردند که در آن اسب الدرادو اول شد و اسب های بنتلی و لیدیا نیز به مقام های دوم و سوم رسیدند.
اسب کرایسلر برنده دور پنجم این مسابقات در گروه اسب های تروبرد سه و چهار ساله ۱۶تا ۲۲امتیاز بود و در پی او اسب های نادال و پیشگام عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
در دور ششم که مخصوص اسب های دوخون دو ساله ۸ تا۱۴ امتیاز بود اسب آل ویوا اول شد و مقام های دوم و سومی نیز به ترتیب به اسب های الیشیبا و پلایت هورس رسید.
در رقابت اسب های دوخون سه و چهار ساله ۲ تا ۶ امتیاز در دور هفتم، اسب گل آیسا به مقام قهرمانی رسید و اسب های ایلتای و هیستوریا نیز عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
در پایان این مسابقات مبلغ ۶۷۲ میلیون و ۵۰۰هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

  • چابکسوران - ۱۳۹۵-۱۰-۰۵ در ۵:۱۸ ب.ظ

    کورسهای جالبی بود /البته با بیشتر شدن جوایز مسابقات که به گفته مسئولین این افزایش جوایز در هفته های اتی ادامه دار هم خواهد بود/امیدواریم که روند روبه رشدی را در اجرای هرچه بهتر مسابقات کورس در شهرستانهای گنبد کاووس وآق قلا وبندر ترکمن داشته باشیم//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *