• تاریخ: 2019-03-16
  • شناسه خبر: 28351
  • 399 بازدید

هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در گنبدکاووس برگزار شد‌

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته پایانی و قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد. حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: هفت ...

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته پایانی و قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: هفته ب پایانی و قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور عصر امروز با شرکت ۶۹ چابکسوار در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

وی افزود: در مسابقات هفته بیست‌و‌سوم، ۶۹ راس اسب در ۷ دور یک‌هزار، یک‌هزار و ۶۰۰، یک‌هزار و ۷۰۰ و ۲ هزار و ۲۰۰ متری با هم رقابت کردند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تاکید کرد: در پایان هفته قهرمانی این مسابقات، در دور نخست نورمحمد بهادر با اسب عجب‌شیر، در دوم دوم مبین قلرعطا با سزار، در دور سوم ولی محمد علیزاده با اسب لاولی شیروان، در دور چهارم امیر مختومی با کلیپر، در دورهای پنجم و هفتم آق‌اویلی بشگرد با اسب‌های سفیر لرستان و اورتگا و در دور ششم نیز ستار مهرانی عنوان نخست را کسب کرد.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان افزود: در رقابت‌های این هفته سوارکاران با اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد باهم رقابت کردند.

وی تصریح کرد: به مربیان، سوارکاران و صاحبان اسب‌های برتر در این هفته بیش از برتر ۱۱۵ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان جایزه نقدی اهدا شد.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تاکید کرد: مسابقات کورس بهاره کشور نیز از هفته دوم فروردین ۹۸ آغاز و تا ۱۳ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. در فصل‌های بهار، تابستان، پائیز نیز در شهرهای آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس کورس‌های سوارکاری برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست