• تاریخ: 2018-05-11
  • شناسه خبر: 26114
  • 207 بازدید

هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز-هفته پایانی موسوم به هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر روز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان در حالی برگزار شد که مشتاقان بسیاری از مناطق مختلف کشور به تماشای این مسابقه آمده بودند. این ...

ارکین نیوز-هفته پایانی موسوم به هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر روز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان در حالی برگزار شد که مشتاقان بسیاری از مناطق مختلف کشور به تماشای این مسابقه آمده بودند.

این هفته از مسابقات در هفت دور مختلف به مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۷۰۰ متر با رقابت ۵۰ راس اسب برگزار شد و در کورس اول که مخصوص اسب های ترکمن سه تا پنج ساله ۸ تا ۱۲ امتیاز بود، اسب رزیتا ساجد به مقام قهرمانی رسید و اسب های بوران سنجر و آرای گزل دوم و سوم شدند.
در کورس دوم رقابت اسب های دوخون دوساله مبتدی برگزار شد که نتیجه آن قهرمانی اسب سای دریم بود و در پی او اسب های داشقین و ایوانکا به ترتیب دوم و سوم شدند.
اسب پامادور قهرمان دور سوم در گروه اسب های تروبرد سه و چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز بود ، اسب ریوآچا دوم شد و اسب رایکا به عنوان سومی این دور بسنده کرد.
مشتاقان ورزش سوارکاری در دور چهارم هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس شاهد رقابت اسب های دوخون چهار تا هشت ساله هندیکاپ بودند که در آن اسب عالم ناب زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های شه راد و آتیک به ترتیب دوم و سوم شدند.
اسب های منوکید ، آلتون سا و سلطان صحرا به ترتیب عناوین اول تا سوم دور پنجم این رقابت ها در میان اسب های دوخون سه و چهار ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز را از آن خود کردند.
رقابت اسب های تروبرد سه و چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز در دور ششم برگزار شد و در پایان اسب های گلدن بل ، اروگیت و نفس به ترتیب عناوین اول تا سوم این دور را به خود اختصاص دادند.
در آخرین دور هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس اسب مگنوم عنوان قهرمانی را در بین اسب های تروبرد سه و چهار ساله صفر تا ۶ امتیاز از آن خود کرد، اسب اکسلنت دوم و شد و اسب ویلسون به کسب عنوان سومی این دور بسنده کرد.
در پایان این مسابقات مبلغ ۹۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت و پرونده مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس بسته شد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست