• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۷-۲۰
  • شناسه خبر: 29138
  • 77 بازدید

هفته ششم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در آق‌قلا برگزار شد

ارکین نیوز-هفته ششم مسابقات کورس پائیزه اسب‌دوانی کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان آق‌قلا برگزار شد. حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آق‌قلا اظهار داشت: هفته ششم مسابقات کورس پاییزه اسب‌دوانی کشور ‌در ۶ دور به م ...

139406211305009466070964

ارکین نیوز-هفته ششم مسابقات کورس پائیزه اسب‌دوانی کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان آق‌قلا برگزار شد.

حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آق‌قلا اظهار داشت: هفته ششم مسابقات کورس پاییزه اسب‌دوانی کشور ‌در ۶ دور به مسافت یک‌هزار و یک‌هزار و ۲۰۰ متر با رقابت ۶۰ راس اسب در مجموعه سوارکاری شهرستان آق‌قلا برگزار شد.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان افزود: در پایان این هفته از مسابقات آق‌اویلی بشگرد با قهرمانی در دور‌های سوم، پنجم و هفتم، به ترتیب با اسب‌هایی با نام‌های “ایادی”، “هانده” و “آتوسا بندر”، محمدامین توماج نیز با اسب‌های “به‌پا” و “دونگا ونوش” در دور‌های دوم و چهارم، عبدالحلیم قبادی هم در دور‌های نخست و ششم با اسب‌های “ابریشم” و “گل آی نور” به عنوان قهرمانی رسیدند.

ی تصریح کرد: در پایان هفته ششم مسابقات کورس پاییزه اسب دوانی کشور در آق‌قلا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های برتر اهدا شد.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان اظهار کرد: در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *