• تاریخ: 2018-03-03
  • شناسه خبر: 25588
  • 199 بازدید

هفته سی‌ و‌ دوم مسابقات اسب‌دوانی کورس پاییزه ‌کشور در گنبدکاووس برگزار شد‌

ارکین نیوز-هفته سی و دوم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد. حکیم ایگدری اظهار داشت: هفته سی و دوم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور با شرکت ۶۴ چابک‌سوار در مجموعه سوارکاری ...

ارکین نیوز-هفته سی و دوم مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

حکیم ایگدری اظهار داشت: هفته سی و دوم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور با شرکت ۶۴ چابک‌سوار در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

وی افزود: در مسابقات هفته سی و دوم ۶۴ رأس اسب در ۶ دور یک‌هزار و یک‌هزار و ۲۰۰ و یک‌هزار و ۵۵۰ متری با هم رقابت کردند.

ایگدری تأکید کرد: در پایان این هفته در دور نخست چابکسوار بنیامین جرجانی با اسب رویال کلاسیک، در دور دوم چابکسوار آقیلی بشگرد با اسب عروس بندر، در دوم سوم چابسکوار نورمحمد بهادر بااسب نقش، در دور چهارم چابکسوار ابوطالب چاری‌زاده با اسب اسپرینگ، در دور پنجم چابکسوار امین محمدی با اسب ماه مرال و در دور ششم چابسکوار یاسر جرجانی هم با اسب سلطان صحرا عنوان‌های نخست را کسب کردند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان با بیان اینکه در رقابت‌های امروز سوارکاران با اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد با هم رقابت کردند، گفت: به مربیان، سوارکاران و صاحبان اسب‌های برتر در این هفته بیش از ۷۶۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان جایزه نقدی اهدا شد.

وی تأکید کرد: هفته سی و سوم کورس پائیزه پایان این هفته در گنبدکاووس برگزار و در فصل‌های بهار، تابستان، پائیز در شهرهای آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس کورس‌های سوارکاری برگزار می‌شود/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست