• تاریخ: 2020-09-25
  • شناسه خبر: 30187
  • 72 بازدید

هفته سوم کورس اسبدوانی پائیزه کشور در آق‌قلا برگزار شد

ارکین نیوز- هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا برگزار شد. در هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور بعدازظهر جمعه ۴۹ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور ۱۰۰ ...

ارکین نیوز- هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا برگزار شد.

در هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور بعدازظهر جمعه ۴۹ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متری در مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا بدون حضور تماشاگران و با پخش زنده اینترنتی با یکدیگر به رقابت پرداختند که ۸۵ میلیون و ۵۷۵ هزار تومان جایزه نقدی برای مالکان، مربیان و چابکسواران در نظر گرفته شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن سه ساله در کلاس پنج به مسافت ۱۲۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که یاسر جرجانی با اسب یلکین امید زودتر از خط پایان گذشت و پیمان قلرعطا با اسب لان جان و عبدالحلیم قبادی با اسب پوریا مختومقلی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور دوم اسب‌های دوخون دو ساله در کلاس میدن به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که عبدالحلیم قبادی با اسب شرین بولت نفر نخست از خط پایان گذشت و نیما اونق با اسب سامیرا و بنیامین ملایی با اسب رادوگا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون سه ساله در کلاس سه به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمدامین ایری با اسب نایکوئیست موفق به کسب مقام اول شد و نیما اونق با اسب رگنار و بنیامین پورقاز با اسب جان دی وان به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند/تسنیم