• تاریخ: 2016-07-15
  • شناسه خبر: 19346
  • 373 بازدید

هفته دوم کورس اسب‌دوانی تابستانه بندرترکمن برگزار شد

ارکین نیوز-هفته دوم مسابقات کورس اسب‌دوانی تابستانه بندرترکمن در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. در هفته دوم این رقابت‌ها عصر جمعه ۸۵ راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در هشت دور هزار متری با یکدیگر به رقابت پرداخت ...

ارکین نیوز-هفته دوم مسابقات کورس اسب‌دوانی تابستانه بندرترکمن در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

در هفته دوم این رقابت‌ها عصر جمعه ۸۵ راس اسب از نژادهای ترکمن و دوخون در هشت دور هزار متری با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان ۵۴۰ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های هشت‌گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن دو ساله با امتیاز مبتدی و نبرده به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که عیدمحمد غراوی با اسب جهان گل زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و کمال دالیجه عطا با اسب کورماندانا و جواد آچاک با اسب ترنج به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های ترکمن سه و چهار ساله و دو تا ۱۴ امتیازی به مسافت هزار متر بود که کمال دالیجه عطا با اسب مارکیوس عنوان اول را به دست آورد و علی رجال با اسب مادیان طلا و مهران عطا با اسب شایلان حالت به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون دو ساله با امتیاز مبتدی به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که بنیامین جرجانی با اسب آل ویوا موفق به کسب مقام اول شد و کمال دالیجه عطا با اسب خوش خوش و آرمین آق آتابای با اسب تهاجم به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون دو ساله با امتیاز نبرده به مسافت هزار متر شکل گرفت که آق اویلی بشگرد با اسب دراگل زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد و محمد خوجملی با اسب پانیک و بنیامین جرجانی با اسب استار اسکای به ترتیب دوم و سوم شدند/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست