• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۵-۱۹
  • شناسه خبر: 23528
  • 399 بازدید

هفته دوم لیگ برتر ساحلی؛ پیروزی با اقتدار مدعیان

ازکین نیوز-هفته دوم لیگ برتر والیبال ساحلی با چهار دیدار پیگیری شد که مدعیان قهرمانی با اقتدار حریفان خود را شکست دادند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های ...

photo_2017-08-10_20-42-24

ازکین نیوز-هفته دوم لیگ برتر والیبال ساحلی با چهار دیدار پیگیری شد که مدعیان قهرمانی با اقتدار حریفان خود را شکست دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران از ۲۷ تیرماه با حضور ۱۰ تیم آغاز شده است و هفته دوم این رقابت ها از روز گذشته با دیدار هتل کانیار علی آباد کتول و توسعه و عمران متل قو آغاز شد.

هتل کانیار در دو دیدار این هفته به دو پیروزی متوالی دو بر صفر دست یافت تا آق محمد سلاق و حامد میرزاعلی بازیکنان این تیم به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی خود را مطرح کنند.

هتل کانیار علی آبادکتول در بازی نخست با امتیازهای ۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۶ و در دیدار دوم با امتیازهای ۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۵ برابر توسعه و عمران متل قو (محمدصادقی و مجتبی امیری) به پیروزی رسیدند. سه دیدار دیگر هفته دوم لیگ برتر ساحلی امروز (پنج شنبه) پیگیری شد که در تهران و در باشگاه پیکان تهران شهرداری منطقه ۲۲ میزبان میکا مال بود.

شهرداری منطقه ۲۲ ( رضا نائینی _ امیرشوشتری زاده) به رغم میزبانی در دو مسابقه این جدال تماشایی مغلوب میکا مال (رحمان رئوفی _ بهمن سالمی) شد.

در مسابقه نخست میکا مال با امتیازهای ۲۱ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۱۷ به پیروزی رسید و در مسابقه عصر نیز تیم میکامال در دو ست با امتیاز مشابه ۲۱ بر ۱۸ به پیروزی رسید. علیرضا برومند و صابر رهنورد داوران این مسابقه بودند.

همچنین تیم های آکادمی وثوق و اوج رامسر در هفته دوم لیگ برتر ساحلی در سلمانشهر استان مازندران به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه نیز در دو دیدار فاتح میدان مشخص شد.

اوج رامسر (عباس پورعسگری _ بهمن قلیپور) در مسابقه نخست ۲۱ بر ۷ و ۲۱ بر ۱۳ به پیروزی رسیدند و در مسابقه دوم نیز با امتیازهای ۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۰ کانون والیبال وثوق مازندران (محمدشالیکار _ میثم نظرپسندی) را از پیش رو برداشتند تا همچنان در اوج باشند.

چابکسر استان گیلان میزبان آخرین دیدار هفته دوم لیگ برتر والیبال ساحلی بود که تیم های اطلس مرغ صبا و شهرداری رودسر به مصاف یکدیگر رفتند و این مسابقه تنها دیدار این هفته بود که به گلدن ست کشید.

شهرداری رودسر (شهرام قاسمخواه _ ابوذر شبانکار) در مسابقه نخست دو بر یک به پیروزی رسید و اطلس مرغ صبا (سید سینا جعفری _ بهنام توکلی) در مسابقه دوم، دو بر صفر فاتح میدان شدند تا رقابت دو تیم به گلدن ست کشیده شود.

تیم اطلس مرغ صبا در گلدن ست ۱۵ بر ۹ حریف خود را شکست داد و فاتح نهایی این مسابقه شد. احسان براتی نیا و نعیم پور نایب داوران این مسابقه بودند و نظارت بر آن را نیز نادر انصاری بر عهده داشت.

تیم های فولاد بافق و توپکا شمال در گروه های اول و دوم در هفته دوم لیگ برتر ساحلی استراحت داشتند.

  • خداوردی طعنه - ۱۳۹۶-۰۵-۲۲ در ۱۱:۲۳ ق.ظ

    با سلام ..بازی خوبی تیم علی اباد انجام داد ..وبرد خوبی همکسب کرد که جای تشکر دارد…از اق محمد سلاق وعبدالحامد میرزاعلی ک بازی خوبی داشتنند و مدیریت هتل کانیار میزبانی خوبی را داشت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *