• تاریخ: 2016-01-29
  • شناسه خبر: 13946
  • 282 بازدید

هفته بیست‌ و‌ ششم کورس اسب‌دوانی گنبد برگزار شد

ارکین نیوز-هفته بیست‌و‌ششم مسابقات کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، در هفته بیست‌و‌ششم این رقابت‌ها عصر جمعه ۵۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی ...

ارکین نیوز-هفته بیست‌و‌ششم مسابقات کورس اسب‌دوانی پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته بیست‌و‌ششم این رقابت‌ها عصر جمعه ۵۱ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی در هفت دور هزار، هزار و ۵۵۰ و هزار و ۷۰۰ متری به رقابت پرداختند که در پایان ۵۳۰ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های هفت‌گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن سه و چهار ساله و ۲۴ تا ۳۸ امتیازی به مسافت هزار و ۷۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال دالیجه عطا با اسب ایران طلا زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و محمد خوجملی با اسب پوربه و اسحاق یزدانی با اسب سهند بهزاد به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های تروبردداخلی دو ساله با امتیاز مبتدی و نبرده به مسافت هزار متر بود که عیدمحمد غراوی با اسب ماه هج عنوان اول را به دست آورد و امان محمد قلرعطا با اسب هیپو و بنیامین جرجانی با اسب گلناز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون دو ساله و ۱۶ تا ۲۴ امتیازی به مسافت هزار و ۵۵۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که بنیامین جرجانی با اسب ساواش موفق به کسب مقام اول شد و کمال دالیجه عطا با اسب استیکت و پیمان قلرعطا با اسب فرنازگل به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های تروبردداخلی سه تا پنج ساله با امتیاز هندیکاپ به مسافت هزار و ۷۰۰ متر شکل گرفت که کمال دالیجه عطا با اسب دوبی پاشا زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد و نادر صالح پور با اسب بوگاتی و نورمحمد بهادر با اسب مهاجر به ترتیب دوم و سوم شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست