• تاریخ: 2015-09-11
 • شناسه خبر: 8029
 • 1,264 بازدید

هفته اول مسابقات سوارکاری پاییزه کشور در آق‌قلا برگزار شد

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته نخست دور جدید مسابقات اسب‌دوانی کورس تابستانه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان آق‌قلا برگزار شد. هفته نخست کورس اسب‌دوانی تابستانه کشور با شرکت ۷۴ چابک‌سوار در ۷ دور در ...

ارکین نیوز-دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: هفته نخست دور جدید مسابقات اسب‌دوانی کورس تابستانه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان آق‌قلا برگزار شد.

هفته نخست کورس اسب‌دوانی تابستانه کشور با شرکت ۷۴ چابک‌سوار در ۷ دور در مسافت یک هزار متری در مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا استان گلستان برگزار شد.

وی افزود: در پایان این هفته از رقابت‌ها طاهر گوگ نژاد با اسب آهوصحرا، ابراهیم قره داشلی با اسب چشم افروز، مهرداد خوجملی با اسب لیدی یانا، احمد پقه با اسب والونیا، ابراهیم قره داشلی با اسب آنیسا، بنیامین جرجانی با اسب اورتیناز و مخی مختوم‌نژاد با اسب کاسترا زودتر از دیگر چابکسواران به خط پایان رسیدند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تصریح کرد: در پایان این رقابت‌ها بیش از ۴۶۲ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های برتر جایزه اهدا شد.
وی افزود: همچنین در پایان این هفته از مسابقات، به اسب‌های پیروز نیز ۲ تن و ۵۲۰کیلوگرم خوراک داده شد.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان اظهار کرد: در فصول مختلف مسابقات سوارکاری در پیست‌های سوارکاری شهرستان‌های آق قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس در استان گلستان برگزار می‌شود.

پیش از این مسابقات اسب‌دوانی کورس تابستانه کشور در بندرترکمن برگزار شد/تسنیم

 • شهاب - 2015-09-12 در 9:44 ب.ظ

  تیتر : هفته اول مسابقات سوارکاری””” پاییزه””” کشور در آق‌قلا برگزار شد
  لید خبر : هفته نخست دور جدید مسابقات اسب‌دوانی کورس “””تابستانه””” کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان آق‌قلا برگزار شد.

  • modir - 2015-09-13 در 5:52 ق.ظ

   مدیر سایت: دوست عزیز جناب آقای شهاب ؛ این خبر از خبرگزاری تسنیم گرفته شده و امکان ویراش متن خبر به دلیل عدم رعایت اصول خبرنویسی وجود ندارد.

  • خداوردی طعنه - 2015-09-14 در 3:57 ب.ظ

   باسلام به کاربری شهاب/حرف شما بجا/اما چون این مسابقات برای شهرستان آق قلا در نظر گرفته شده است ودر امتداد مسابقات در فصل پائیز است ومسابقات کورس شهرستان آق قلا در برنامه قبلی فدراسیون سوارکاری ومعاونت اسبدوانی فدراسیون سوارکاری درفصل پائیز گنجانده شده است برای همین این مسابقات را اینچنین معرفی کردند//باتشکر//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست