• تاریخ: 2018-05-10
  • شناسه خبر: 26093
  • 185 بازدید

نماینده مردم شرق گلستان: مقبره مختومقلی در شأن این شاعر بزرگ نیست

ارکین نیوز-نماینده مردم شرق گلستان خواستار تدریس اشعار مختومقلی در دانشگاه ها شد و گفت: مقبره مختومقلی در شأن این شاعر بزرگ نیست. شهرام کوسه غراوی عصر پنجشنبه در دویست و هشتاد و پنجمین سالگرد ولادت مختومقلی فراغی اظهار ک ...

ارکین نیوز-نماینده مردم شرق گلستان خواستار تدریس اشعار مختومقلی در دانشگاه ها شد و گفت: مقبره مختومقلی در شأن این شاعر بزرگ نیست.

شهرام کوسه غراوی عصر پنجشنبه در دویست و هشتاد و پنجمین سالگرد ولادت مختومقلی فراغی اظهار کرد: مختومقلی فراغی در ۲۵۰ سال قبل در رابطه با همدلی صحبت کرده و امروز ما بیش از هر زمان دیگری احتیاج به همدلی داریم.

وی با بیان اینکه مقبره مختومقلی در شأن این شاعر بزرگ نیست، افزود: در سفر دکتر نوبخت به گلستان ۵۰۰ میلیون اعتبار به این مکان تخصیص داده شد و امیدواریم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مکان ساخت مجتمع فرهنگی عملی شود.

غراوی ضمن تشکر از خدمات استاندار گلستان ادامه داد: ما به دنبال به خدمت گرفتن افرادی در این استان هستیم که تمام قد در خدمت مردم باشند.

وی افزود: زمان آن فرا رسیده زبان ترکمنی و اشعار مختومقلی در دانشگاه ها تدریس شود همانگونه که زبان کردی وارد دانشگاه شده است/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست