• تاریخ: 2019-07-25
  • شناسه خبر: 28808
  • 86 بازدید

نماینده عالی دولت از اماکن ورزشی شهر آق قلا بازدید بعمل آورد

ارکین نیوز-نماینده عالی دولت بصورت شبانه از اماکن ورزشی شهر آق قلا بازدید بعمل آورد. ‹‹امیر شیر توماج››فرماندار با همراهی ‹‹حاجی گلدی گرکز››رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا٬در راستای حمایت های دولت دوازدهم از جامع ...

ارکین نیوز-نماینده عالی دولت بصورت شبانه از اماکن ورزشی شهر آق قلا بازدید بعمل آورد.

‹‹امیر شیر توماج››فرماندار با همراهی ‹‹حاجی گلدی گرکز››رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا٬در راستای حمایت های دولت دوازدهم از جامعه ورزشی٬از امکان بخش خصوصی این حوزه بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا٬‹‹امیر شیر توماج››در پایان این بازدید در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی به حمایت های دولت دوازدهم از جامعه ورزش تاکید کرد و گفت:توسعه و ارتقاء ورزش در سه سطح همگانی،قهرمانی و حرفه ای از اهداف و برنامه های اولویت دار دولت‹‹تدبیر و امید›› بوده است که توانسته در زمینه های مختلف از جمله ارتقای جایگاه ورزش همگانی و فراهم ساختن زمینه ورزش برای اقشار مختلف جامعه با هدف ارتقای سطح سلامت و نشاط اجتماعی،توسعه فضاهای ورزشی و ایجاد فضای مناسب برای فعالیت جوانان و حضور و کسب مقام های بین المللی توفیقات خوبی کسب نماید.
1564037232_whatsapp-image-2019-07-25-at-07.32.55
فرماندار شهرستان آق قلا تصریح کرد:قطعاً همگرایی و هم افزایی همه دستگاههای اجرایی،سازمانها و نهادهای عمومی و غیردولتی می تواند در امر گسترش ورزش٬سالم سازی و ارتقاء سلامت جامعه موثر باشد که در این راستا همه ارکان دولت آمادگی همراهی و همکاری با بخش خصوصی برای توسعه و ارتقاء جایگاه ورزش شهرستان آق قلا را دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست