• تاریخ: 2020-12-23
  • شناسه خبر: 30508
  • 104 بازدید

نماز جمعه ۵ دی در ۸ شهر استان گلستان اقامه می‌شود

ارکین  نیوز- شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد نمازجمعه این هفته ۵ دی در ۸ شهر استان گلستان اقامه می‌شود. شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه این هف ...

ارکین  نیوز- شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد نمازجمعه این هفته ۵ دی در ۸ شهر استان گلستان اقامه می‌شود.

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه این هفته ۵ دی در ۸ شهر استان اقامه می‌شود.

براساس این اطلاعیه نماز جمعه این هفته در شهرهای آزادشهر، نگین‌شهر ، رامیان، دلند، خان‌ببین، تاتار، کلاله و مراوه‌تپه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

این اطلاعیه تأکید کرده است برای صیانت و حفاظت از جان و سلامتی مردم، نمازجمعه در دیگر شهرهای استان گلستان اقامه نمی‌شود.

از هفته گذشته تا کنون روند شیوع بیماری در استان کاهشی شده و تمام شهرهای استان از وضعیت قرمز خارج شده‌اند. در حال حاضر ۱۰ شهرستان از جمله گرگان و گنبدکاووس در وضعیت نارنجی و ۴ شهرستان رامیان، آزادشهر، کلاله و مراوه تپه نیز در وضعیت زرد هستند.

براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان تعداد بیماران بستری و فوتی‌های ناشی از کرونا در استان گلستان نسبت به هفته‌های نخست آذرماه حدود ۴۰ درصد کمتر شده است.

انتهای پیام/۵۸۱/ی